Духовне життя

Відбулася паломницька проща учнів старших класів і вчителів Спасівської школи

11 листопада відбулася паломницька проща учнів старших класів і вчителів Спасівської ЗШ під проводом о. Андрія Палюха до храму св. ап. Петра і Павла у м. Сокаль з нагоди Ювілейного Року Божого Милосердя та прохід через Святі Двері з можливістю отримати повний відпуст на Святій Літургії.

Учні та вчителі Спасівської ЗШ змогли ще більше наблизитись до Бога і краще Його пізнати для того, аби між людьми стоснунки ставали більш людяними, тобто будувалися на принципах милосердя.

З нагоди прощі діти дізналися про походження святкування Ювілейного Року, яке опирається на навчанні Святого Письма і на традиції Церкви.
Ювілейний Рік називають також Святим Роком – Роком особливої Божої благодаті. Оскільки сьогодні український народ найбільше потребує Божого Милосердя, тому цей рік був призначений, щоб пізнати і збагнути, що таке Боже Милосердя.

Ми зрозуміли, що милосердя – це мета, яку ми маємо осягнути і яка вимагає нашої дієвої участі та жертовності. Учні та вчителі скористалися з «особливих» привілеїв та збагатилися духовними дарами.

Ми щиро вдячні директору школи Андрію Вірі, який разом з о. Андрієм Палюхом організували цю прощу. Особливо вдячні й спонсорові Тарасу Панасу та відділу освіти РДА (начальник Роман Монастирський) за виділений автобус.

Ірина РУБАХА, вчитель християнської етики Спасівської ЗШ ІІІ ст. ім. Сидора«Шелеста».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.