Духовне життя

Відбувся VI Всеукраїнський з’їзд Апостольства Доброї Смерті

У Червонограді, 27-28 червня на базі Кристинопільського монастиря отців-василіан Святого Юра відбувся VI Всеукраїнський з’їзд Апостольства Доброї Смерті з численними молебнями, адораціями, вервичною ходою; відправляли Святі Літургії.

Вступне слово на з’їзді виголосив о. Порфирій Шумило, ЧСВВ. Отець-ігумен Кристинопільського монастиря Ігнатій Москалюк розповів учасникам про історію обителі та чудотворну ікону Кристинопільської Богородиці. Сестра Даниїла доповідала про діяльність Апостольства. Крім того, звучали виступи та свідчення членів його осередків.

…І в наш час багато вірних синів України (можливо, дехто з різних причин й не був охрещеним) зустріли свою смерть достойно, Героями лягли на полі брані в зоні АТО, захищаючи свою Вітчизну, Церкву, український народ. Особливі молитви возносились до Небес за їхні душі. До речі, члени Апостольства, священики-куратори постійно бувають на сході України, безпосередньо на місцях бойових дій, надають українським бійцям духовну підтримку.

До Червонограда прибули на прощу миряни зі Львова, Дрогобича, Чернівців, Івано-Франківська, Харкова, Донецька, Сокальщини, Радехівщини, Жовківщини… Всі єдналися у молитві за мир і спокій в Україні.

Тарас ЛЕХМАН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.