Духовне життя

Святвечір для людей в потребі проведуть в УКУ

За доброю традицією 6 січня, у надвечір’я Різдва Христового, у стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі.

Аби самотні люди змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів. Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні Різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26 років.

Через пандемію та фінансову скруту ми просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати ініціативу УКУ. Організатор «Вифлеємської гостини 2022» – деканат з душпастирських справ УКУ. Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ).

«Різдво – свято невимовної близькості Бога до людини, свято турботи Бога про людину. Син Божий, який народжується в убогому вертепі, з любові до всіх нас віддає себе самого. Тому свято Різдва має стати для кожного великим заохоченням – ділитися одне з одним, проявити милосердя, любов і турботу. Запрошуємо вас поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ для всіх! Дякуємо. Хай Господь щедро благословить вас», – зазначає ректор УКУ о. Богдан Прах.

Мета  збірки – 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по змозі, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні.

Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 зі святкового богослужіння в університетському храмі Святої Софії – Премудрості Божої. Опісля відбудеться Святвечір у трапезній УКУ.

Запрошуємо всіх поділитися радістю великого свята!

За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.