Головна / Духовне життя / Тернопільська громада УПЦ написала відкрите звернення митрополиту Онуфрію

Тернопільська громада УПЦ написала відкрите звернення митрополиту Онуфрію

«Ми, священики УПЦ, опинилися між горем свого народу і ворожою позицією Патріархії»

Громада церкви Іверської Божої Матері в с. Круголець Тернопільської єпархії УПЦ (Московського Патріархату) на чолі з настоятелем, священиком Олегом Шліхтою звернулася з відкритим листом до Предстоятеля УПЦ митрополита Онуфрія, в якому ділиться своїми переживаннями з приводу драматичної ситуації, що склалася між церковним народом, місцевим духовенством, з одного боку, і керівництвом РПЦ і УПЦ, з іншого, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

Громада піддала критиці Патріарха Кирила за підтримку державної політики Росії щодо України, нагородження ним головних державних пропагандистів Російської Федерації і трактування "збройного конфлікту між нашими державами як священної війни". Також громада протестує проти прийняття патріаршої позиції керівництвом УПЦ (МП) на чолі з митрополитом Онуфрієм і доводить недоречність публічного поминання Патріарха Кирила під час богослужінь, оскільки таке поминання веде лише до "втрати приходу". 

Повнотекстово звернення можна прочитати на: 

http://www.religion.in.ua/news/ukrainian_news/28129misvyashhenikiupcopinilisyamizhgoremsvogonaroduivorozhoyupoziciyeyupatriarxiyiternopilskagromadaupcnapisalavidkritezvernennyamitropolituonufriyu.html        

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!