Головна / Духовне життя / У Великодній світлий час ми наближаємось до Бога, Бог наближається до нас

У Великодній світлий час ми наближаємось до Бога, Бог наближається до нас

Ви вже, мабуть, здогадалися, що празник празників  це Пасха, або празник Христового Воскресіння. У нашому народі також широко вживається слово "Великдень", що означає  Великий День. Адже Пасха і справді є найважливішим днем для кожного християнина, днем великої радості, коли святкуємо перемогу Воскреслого Господа над гріхом і смертю.

Саме напередодні Великодніх свят у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулася година духовності на тему: "У Великодній світлий час ми наближаємось до Бога, Бог наближається до нас" та майстерклас "Намалюй свою писанку!". На цю святкову зустріч, яка відбулася у шкільному музеї "Берегиня", було запрошено отця Ярослава Валюха.

Глядачі мали змогу ознайомитися із традиціями та звичаями наших предків, дізнатися як вони готувалися до Великодня, як писали писанки та зустрічали Світле Христове Воскресіння. Також переглянути слайди, на яких можна було побачити Хресну дорогу Спасителя, писанки та їх символи, музей писанки в м. Коломия, а також ознайомитися з творіннями сокальської писанкарки Марії Горбунової.

Усі присутні з великим задоволенням взяли участь у майстеркласі, де кожен міг власноруч розписати маленьке сонячне диво  писанку, і залишити її на згадку у шкільному музеї. Ми впевнені, що серця усіх були наповнені любов’ю, радістю і добром, передчуттям наближення Воскресіння Христового.

Тож зичимо усім Воскресіння у вірі та життя у Христі. Веселих і радісних Великодніх свят!

Лілія ЧЕРНЮХ,
вчителька християнської етики Сокальської санаторної школиінтернату.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nine + 7 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!