Духовне життя

У зв’язку з інфекцією коронавірусу в Сокалі у церкві будуть транслювати служби он-лайн

Звернення до парафіян катедрального Собору Св. апп. Петра і Павла м. Сокаль

Слава Ісусу Христу! Взявши до уваги особливий стан запроваджений в Україні, у зв’язку із недопущення поширення епідемії корона вірусу,відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня про обмежувальні норми для проведення заходів (не більше 10 осіб на відстані 2-ох м), виконуючи рекомендації Владики Михаїла Колтуна єпископа Сокальсько-Жовківського, повідомляємо наступне:

1. Усі вірні Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ на час карантину отримали звільнення від обов’язку фізичної присутності на Божественній Літургії у неділі і свята (№ 20-65 від 17. 03. 2020 р. Б.). Однак, встановлюється обов’язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо).

2. У відповідності до Звернення Владики Михаїла Колтуна єпископа Сокальсько-Жовківського (№ 20-62 від 13. 03. 2020 р. Б.) закликаю утриматися від участі на Богослужіннях у храмі парафіян, які мають ознаки слабості (нежить, кашель, температура та ін.), а також парафіян старшого віку, дітей, та тих, хто недавно повернувся з-за кордону.

3. Кожного дня у храмі будемо молитися за Божу Ласку для подолання коронавірусу перед чудотворною іконою» Матері Божої Потішення!» Трансляції на нашій Інтернет сторінці та у Facebook
http://katedra-sokal.org.ua/online-index.html

4. У середу і п’ятницю розважання « Хресної Дороги» у храмі не буде! Просимо парафіян провести розважання у своїй домашній церкві!

5. Просимо молитовні спільноти,нашої парафії, про про посилену молитву о 21:00 за Мир і подолання пандемії !

5.Розпорядок:
П’ятниця 9:00 Літургія Передшеосвячених Дарів ; при обмеженій кількості парафіян (не більше як 10 осіб на відстані 2 -ох м.).
Субота 9:00 Божественна Літургія за упокій;при обмеженій кількості парафіян (не більше як 10 осіб на відстані 2 -ох м.).
Неділя- розпорядок буде повідомлено згодом!

Молимось❗️

«Ще молимося, Тобі, Господеві, Богу нашому, щоб прийняв цю Жертву на відпущення гріхів наших, та захорони як всесильний вірних твоїх від смертоносної недуги та лютої хвороби, що панує у світі. Нехай ця пандемія не буде часом відверненням від Всемилосердного Бога, але призадумою над власним буттям. Вияви своє милосердя до хворих, скріплюючи їх у вірі. Подай сили і наснаги для медиків. Дай нам милосердя щоб не закривати свій погляд від потребуючих, але всіляко старатися спішити їм на поміч. Особливо просимо Тебе про ласку доброго проводу для державних мужів, щоб у цей час вони своїми рішеннями добре провадили і унеможливлювали поширення вірусу.»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.