Духовне життя

Научай мене жити з вірою

Під такою назвою пройшло свято в селі Романівка. Це дійство поєднало в собі свято Матері, родини, вшанування нашої Богородиці й Міжнародний день захисту дітей. Та найголовнішим і несподіваним було те, що запросили на свято молодих мам з малятами, щоб взяти участь у конкурсі «На краще оформлення візочка в національному стилі».

Свято відбулося в центрі села. Завідувач Народного дому с. Романівка Марія Бульбак розпочала його з легенди про колискову пісню. А тоді глядачів зачарував жіночий вокальний ансамбль «Калинонька». У його виконанні звучали пісні «Пресвята Діво», «До Матері Марії», «Подих рідної землі» та інші.

В національних костюмах, із великим завзяттям, виступили учні молодших класів. Вони дякували матерям, співали про щасливе дитинство, виконували жартівливі народні пісні. Бурхливими оплесками глядачі зустріли маленьких солістів – Соломію Новосад та Світлану Ріжко, у виконанні яких прозвучали пісні «Про маму» й «Ой, казала мені мати та наказувала». Хлопці веселили публіку жартівливими віршами. Святослав Коткевич декламував вірш «Про маму», Остап Новосад – «Коріння і насіння», Станіслав Матрипула – «Хуліганські штучки», а Максим Новосад – «Коли я був іще малим».

А тоді розпочався конкурс. Молоді мами з малятками в візочках, прибраними вишивками, маками та соняшниками, вишикувалися в рядок. Журі довго радилось, кому надати перевагу, адже всі проявили фантазію та смак. Голова журі – директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина – оголосив завдання для татусів: заспівати колискову пісню. Найкраще з тим впорався молодий тато Юрій Галюлька. І подружжя Ольги та Юрія Галюльків з близнятками Юлею та Наталею отримали почесне перше місце. Друге – Юрій та Іванна Орловські з чотиримісячною донечкою Надійкою. Третє – розділили Ольга та Ігор Проць із донечками Веронікою та Лілією, й подружжя Руслани та Віталія Войтків з синочком Сашком. Отримали нагороди й інші батьки: Оксана та Андрій Новосади з донечкою Даринкою, Віра й Андрій Климчуки з донечкою Іринкою, Марія й Тарас Іванчуки з сином Назарком, Марія й Ігор Новосади з донечкою Оленкою. Опісля для дітей відбулася цікава вікторина «Часу не гай – швиденько відповідай». А потім діти запрошували своїх мам на вальс… Наприкінці свята ведуча концерту Анастасія Дмитрущак побажала всім присутнім щастя, здоров“я, а мамам – сили та терпіння у вихованні своїх дітей.

І високо в небеса полинуло «Многая літа» у виконанні жіночого вокального ансамблю «Калинонька».

Іванна КОТКЕВИЧ, жителька села Романівка.

Фото Юрія ГАЛЮЛЬКИ та Юрія ОРЛОВСЬКОГО.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.