Головна / Духовне життя / Українська православна церква МП юридично визнала Крим частиною Росії та передала їй дві єпархії

Українська православна церква МП юридично визнала Крим частиною Росії та передала їй дві єпархії

У редакції програми ТСН. Тиждень опинилися документи, які свідчать про те, що найвищі керівники Української православної церкви Московського патріархату юридично визнали Крим частиною Росії, передавши усе майно двох кримських єпархій на баланс Російської церкви. Народні депутати вже приготували колективне звернення до керівництва держави і правоохоронних органів з цього приводу.

Ось уже рік Українська православна церква Московського патріархату не може визначитися, з ким вона  з Україною чи з російським начальством  патріархом Кирилом. Під час війни на Сході ми ні разу не почули від нового предстоятеля УПЦ МП Онуфрія слів підтримки української армії, ні разу не почули слів про Росію як країну-агресора. "Я не політик, я на це питання не можу вам відповісти",  виправдовується предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій. При цьому священики УПЦ МП не гребували допомагати терористам на Сході. Російська православна церква, по суті, благословила війну на Донбасі, а її адепти давно вбивають українців під знаменами РПА-російської православної армії. А трохи раніше Росія анексувала Крим. І на півострові лишилися майно і прихожани трьох єпархій Української церкви. Між УПЦ і РПЦ велика різниця, спільним є лише духовний центр  Московський патріархат. Юридично, економічно і організаційно  це дві абсолютно самостійні церкви.    

Принаймні так здавалося усім, окрім керівництва Української православної церкви Московського патріархату  предстоятеля Онуфрія та керуючого справами Антонія. Обидва після смерті митрополита Володимира ведуть проросійську політику. Та ніхто не очікував, що вони несподівано віддадуть частину прав та майно двох єпархій УПЦ МП у Криму Російській церкві.

Більш детально про це можна прочитати у газеті “За вільну Україну плюс” (№9, 12 березня ц. р.).

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 + nine =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!