Духовне життя

В храмі села Руда Сілецька відбулась Проща до Святого Папи Івана Павла ІІ

20-22 жовтня в селі Руда Сілецька (Сокальсько-Жовківська єпархія) завершується ІІ-га Проща до Святого Папи Івана Павла ІІ.

В суботу, в храмі св.Юрія були виставлені мощі та реліквії святого Папи (літургіїні ризи, чаша та дискос, подаровані ним в часі візиту до Архикатедрального Собору Святого Юра у Львові 2001 року). Того ж дня, відбулася цікава та мистецька зустріч владики Петра (Лози) єпископа-помічника Сокальсько-Жовківського. Діти, одягнуті у вишиванки та українські строї, гармонійними танцями під музичний супровід привітали архиєрея, вручивши йому коровай, після чого Кир Петро, у співслужінні священиків очолив Божественну Літургію, після якої відбувся похід до криниці-джерела, де було здійснено чин водосвяття.

Опісля прочани мали нагоду послухати святковий концерт – тріо священиків «Новий час», молитися Хресною дорогою та брати участь у нічних чуваннях, які проходили у храмі.

Святкові Богослужіння, впродовж усіх трьох днів прощі, прикрашали молитовний спів семінаристи ЛДС Святого Духа.

У неділю, 21 жовтня, в храмі св. Юрія (УГКЦ), що в Руді Сілецькій, в часі архиєрейської Божественної Літургії, Кир Михаїл (Колтун), єпископ Сокальсько-Жовківський, рукоположив у чин священика протодиякона Ігора Лемика.

Зустріч архиєрея відбулася в цікавий та оригінальний спосіб, настоятель храму о.Богдан Стефанишин та діти у вишиванках, під музичний супровід з танцями, короваєм та квітами привітали преосвященного владику Михаїла. Організатором такого мистецького привітання виступила начальник відділу культури м.Кам’янка-Бузька Любов Шевчук.

У прощі взяли участь, як військові, так і представники влади області та району, серед них і голова Львівської ОДА Олег Синютка.

У своїй проповіді владика Михаїл поділився «теплими» спогадами про зустріч зі святим папою на військовому паломництві у Люрді та заохотив «змагатися» до святості, так, як це робив святий Іван Павло ІІ.

По завершенні Божественної Літургії, настоятель храму о.Богдан Стефанишин подякував архиєрею та усім, хто спричинився до організації цієї прощі. Окрім того, нововисвячений ієрей висловив щиру подяку за рукоположення владиці Михаїлу, а також подякував батькам та усім тим, хто своїм прикладом та молитвою спричинилися до плекання його священичого покликання. На завершення преосвященний владика уділив прочанам Апостольського Благословення та окропив вірних освяченою водою.

В понеділок, 22 жовтня у храмі Св. Юрія знову зустрічали Правлячого Архієрея Михаїла Колтуна, відбувся Акафіст до Святого Папи Івана Павла ІІ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.