Головна / Духовне життя / У Поториці провели літній дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”

У Поториці провели літній дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”

З метою глибшого пізнання дітьми релігійних засад християнства, ознайомлення зі сторінками Святого Письма, а також кращого пізнання один одного, з 7 по 12 липня 2014 року Божого при храмі Преображення Господа Нашого Ісуса Христа у Поториці провели літній дитячий християнський табір "Веселі канікули з Богом".

Учасниками табору були майже тридцять дітей з місцевої парафії. Кожен день розпочинався Св. Літургією під проводом cвященика Богдана Гоя, в часі якої діти мали змогу приступити до Св. Сповіді, прийняти Св. Причастя, помолитися за батьків, за здоров'я, за мир і спокій, та припинення війни у нашій країні.

"Веселі канікули з Богом" проводили студенти Українського Католицького Університету Богдана Кондзьолко та Василина Глуха. У духовній програмі табору були: Свята Літургія, коротка катехизація, духовні бесіди і спільна молитва, веселі забави, праця та зустрічі в групах, і все це  разом з Богом!

Впродовж тижня "Веселих канікул з Богом" Богдана та Василина намагалися допомогти дітям зрозуміти, що можна весело і корисно провести час не тільки перед екраном комп'ютера, а й будучи в контакті з друзями, Богом, батьками, церквою та святими.

Швидко й непомітно пролетіли дні, проведені у таборі. Впродовж цього часу учасники намагалися будувати живу церкву, церкву дітей та молоді, які є запорукою майбутнього.

Учасники табору стали великою дружною сім'єю, і коли настав час прощатися, на очах можна було помітити сльози.

"Веселі канікули з Богом" завершилися Святою Літургією, після якої о. Богдан подякував усім, хто спричинився до організації і проведення цього християнського табору, а також дітям і батькам за активну участь у тому доброму заході.

Важливо, що в таборі весь час царювала атмосфера поморозуміння, відкритості, взаємної любові. Це був час радості, відпочинку, час цікавих пригод і нових знайомств. Діти знайшли багато нових друзів і всіх їх об'єднав навколо себе Христос.

Оксана ПЕЛЕХ,
вчитель Поторицької школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!