Духовне життя

В Шарпанцях парафіяльна спільнота храму провела майстер клас з виготовлення декоративно-різьблених свічок. Фото

29 січня в с .Шарпанці відбувся майстер – клас по виготовленні декоративно – різьблених свічок, який організував о. Ігор Лемик парох с. Шарпанці.

В приміщенні Шарпанецької Початкової Школи парафіяльна спільнота храму Успіння Пресвятої Богородиці смт. Підкамінь провели майстер – клас по виготовленні яскравих та неймовірних свічечок для всіх охочих. Жителям с. Шарпанці таке проводилось вперше, а відтак люди придбали для своїх помешкань по 2 – 3 сувеніри, а дехто замовляв за власними побажаннями і по 15 – 18 свічок в непростій техніці вирізання для особистих презентів рідним. Інші ж власноруч насмілювалися вперше пробувати свої сили у такій декоративній роботі і створивши свої шедеври хотіли подарувати комусь значимому для себе, хтось друзям, а хто для себе свою працю , як приємний спогад оплативши за матеріал вирішував залишити.

Гості майстер – класу це о.Михайло, п. Оксана, п. Галя, п.Наталя, та ще одна п. Галя.

Бібліотекар Климчук Б.П, вчителі нашого села та директорка Початкової Школи Кульчицька Ганна Богданівна були раді такій цікавій співпраці із духовенством зокрема заслузі о. Ігоря Лемика, всі охочі в майстер – класі та ті , хто просто придбали готові сувеніри є напрочуд задоволені.

Дописувач Богдана Климчук

 585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.