Головна / Духовне життя / В Івано-Франковому перепоховали останки 25 вояків, які загинули в роки Першої світової війни

В Івано-Франковому перепоховали останки 25 вояків, які загинули в роки Першої світової війни

Під час польових пошукових досліджень місць боїв часів Першої Світової війни у населених пунктах Бродівського та Яворівського районів членами ГО “Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” та ГО “Закінчимо війну” було віднайдено уцілілі та зруйновані сучасними “могильними мародерами” необліковані поховання австро-угорських та російських вояків, які загинули у цих місцевостях у вересні та жовтні 1914 року.

11 листопада 2020 року в смт Івано-Франкове відбулось перепоховання останків 25 вояків австро-угорського та російського війська, які загинули у роки Першої Світової війни на Львівщині.

Розпочався захід на військовому кладовищі смт Івано-Франкове з поминальної панахиди за участі депутата Верховної ради України Ростислава Тістика, заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки, представників Яворівської РДА, почесної делегації з Угорщини та республіки Австрія.

«Тут поховано багато Героїв Австрії, Угорщини, Італії, Німечини, Росії, які відали своє життя за наш з вами мир та спокій. Наш обов’язок вшановувати та пам’ятати кожного з них. Дякую усім хто згуртувався і долучився до таких заходів пам’яті загиблих воїнів, ваш вчинок приклад для наслідування. Слава Героям» – говорить почесний консул Австрійської республіки у Львові Маркіян Мальський.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

thirteen + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!