Духовне життя

В Івано-Франковому перепоховали останки 25 вояків, які загинули в роки Першої світової війни

Під час польових пошукових досліджень місць боїв часів Першої Світової війни у населених пунктах Бродівського та Яворівського районів членами ГО “Товариство пошуку жертв війни “Пам’ять” та ГО “Закінчимо війну” було віднайдено уцілілі та зруйновані сучасними “могильними мародерами” необліковані поховання австро-угорських та російських вояків, які загинули у цих місцевостях у вересні та жовтні 1914 року.

11 листопада 2020 року в смт Івано-Франкове відбулось перепоховання останків 25 вояків австро-угорського та російського війська, які загинули у роки Першої Світової війни на Львівщині.

Розпочався захід на військовому кладовищі смт Івано-Франкове з поминальної панахиди за участі депутата Верховної ради України Ростислава Тістика, заступника голови райдержадміністрації Володимира Дзюньки, представників Яворівської РДА, почесної делегації з Угорщини та республіки Австрія.

«Тут поховано багато Героїв Австрії, Угорщини, Італії, Німечини, Росії, які відали своє життя за наш з вами мир та спокій. Наш обов’язок вшановувати та пам’ятати кожного з них. Дякую усім хто згуртувався і долучився до таких заходів пам’яті загиблих воїнів, ваш вчинок приклад для наслідування. Слава Героям» – говорить почесний консул Австрійської республіки у Львові Маркіян Мальський.

 

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.