Духовне життя

В Стенятинській школі провели тиждень духовності

Вже стало доброю традицією у Стенятинській ЗШ ІІІІ ст. в час Великого посту проводити тиждень духовності «Я – дитина Божа!», який щорічно готує вчитель християнської етики Стефанія Хмара. Ось і нещодавно вона запросила до школи отця Володимира Августовського, який відправив молебен за здоров’я учнів і вчителів біля образу Діви Марії, який висить при вході у школу.

Для старшокласників і вчителів організували конференцію «Чи легко бути християнином сьогодні?». У дискусії взяли участь шкільний психолог Оксана Диня, вчитель християнської етики Стефанія Хмара, отець Володимир та учні 911 класів. Найактивнішими були – президент школи Катерина Войтко, Ірина Задорожна, Андрій Магера, Володимир Федашко, Олена Віра, Соломія Середа та ін. Учасники конференції роздумували над питаннями моралі у сучасному суспільстві, зміцнення віри, укріплення християнських засад серед молоді. Пісня «Все золото світу не варте любові…», змусила всіх присутніх у залі задуматися про милосердя та доброту.

На завершення конференції отець Володимир закликав дітей та вчителів відвідувати Божий Храм, думати про духовний світ, намагатися бути кращими, чуйними, добрими, милосердними не тільки у час Великоднього посту.

У школі ще довго згадуватимуть про тиждень духовності і висловили побажання, щоб такі зустрічі зі священиком проводили частіше, адже саме на них учні вчаться любити Бога та свого ближнього.

Марія МУЗИЧУК, заступник директора Стенятинської школи.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.