Головна / Духовне життя / В Унівському монастирі неймовірно блаженний спокій…

В Унівському монастирі неймовірно блаженний спокій…

Літо спливає спекотними днями. Закінчуються канікули та відпустки. У когось в пам’яті залишиться спогад про романтичний відпочинок на березі моря чи в горах, хтось присвятив час родині, дітям, онукам. А багатьом сокальчанам залишиться гарним спогадом участь у прощах, які організовувала протягом літа Сокальська філія кредитної спілки "Вигода" (кредитний інспектор Жанна Журавінська) разом зі священиками собору св. ап. Петра і Павла м. Сокаль о. Ярославом Кащуком та о. Андрієм Дутчаком.

Прочан зі Сокаля, Скоморох та Ількович зачарувала природа довкола Унівського монастиря та неймовірно блаженний спокій в його стінах. Стара дерев’яна церква гостинно запросила всіх до вранішньої молитви, яку провадили разом з прочанами о. Ярослав та о. Андрій. Після відправи Служби Божої відбулась екскурсія територією монастиря, де всі мали нагоду торкнутися копії Туринської плащаниці, на мить зупинити плин життя і задуматись над своїми життєвими помилками. Потім всі разом відвідали могилу о. Василя Вороновського на монастирському кладовищі. Всюди  акуратно впорядкований барвінок, а в повітрі витає якась особлива благодать. Спостерігаючи за кожним, хто підходив до могили о. Вороновського, можна було бачити на обличчях промінь надії на допомогу та заступництво старого монаха. Завершила прощу поїздка до древнього Свірзького замку XV ст.

Повертаючись додому, ніхто не відчував жодного прояву втоми, нікому не заважала спека  кожен мовчки роздумував про своє. А ще  записувались одразу на наступну поїздку  до Зарваниці.

Похвально, що фінансова установа дбає не лише про матеріальний добробут своїх клієнтів, але й про духовне їх збагачення.

Нещодавно кредитна спілка " Вигода" святкувала 20літній ювілей. У Стрию відбувся фестиваль з цієї нагоди, де сокальські підприємцівиробники продемонстрували свою продукцію на виставціярмарку, а учасники художньої самодіяльності гідно предста•вили свій край. Але це вже інша історія…

Руслана АНТОНЮК.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!