Духовне життя

У Великих Мостах відбулося причастя для школярів

Саме така пісня лунала з щирих дитячих уст, які вперше прийняли Святі Тайни Покаяння та Причастя. У неділю 27 липня 2014 р. у міжконфесійній каплиці св. Архистратига Михаїла, що знаходиться на території військової частини 2418 в м. Великі Мости, відбулося справжнє свято для 12 дітей та їх родин. Хлопчики та дівчатка вперше приступили до святої Тайни Сповіді та урочисто прийняли Святе Причастя.

Діти належно готувались до цього дня, адже від березня, щонеділі та у свята, після Служби Божої, вони залишалися у каплиці на спеціальні катехитичні заняття, які проводив отець Роман.

Таке навчання є затверджене Катехитичною комісією УГКЦ і становить щонайменше 24 заняття.

Під час навчання, кожен мав змогу взяти у руки мікрофон та проявити себе у різних вправах, іграх, кросвордах, що позитивно впливало на формування особистості, а саме духовних, моральних та соціальних якостей дітей. Діти були сміливими, відчували важливість своєї присутності, та завжди отримували розуміння та любов зі сторони отця  викладача. Навіть домашні завдання діти робили одразу після заняття, і тому завжди були готові до наступної зустрічі!

Мусимо зазначити, що отець Роман має чималий досвід у навчанні, адже окрім семилітньої духовної семінарії він також успішно закінчив Папську академію у Римі (Італія).

Під час Богослужіння, у каплиці відчувався справжній Божий мир, незважаючи на те, що на території військової частини усюди виставлені оборонні укріплення, захисні протитанкові загородження та безліч заклопотаних військовослужбовців. Так, наче війна нас не зачепила…

Так, наче не наші чоловіки воюють на сході… Віримо, що Божа Благодать через ці святі дитячі молитви сходить на всіх наших прикордонників, які боронять кордони від ворога.

Незважаючи на те, що каплиця функціонує лише неповних два роки, тут є налагоджена духовна праця з військовослужбовцями та їхніми сім'ями, працівниками військової частини та •усіма бажаючими молитися, яких щонеділі налічується понад 100 чоловік.

Отець Роман наголосив, що сміливе перебування у храмі Божому, щира розмова з Богом, як із своїм батьком  це основна якість кожного християнина.

По завершенні урочистої Служби Божої отець вручив сертифікати  пам'ятки урочистого Святого Причастя та Першої Сповіді.

Велике спасибі Вам, отче Романе, за науку, щире слово і святкове Богослужіння.

З молитвою та любов'ю  вдячні батьки.

«Святе Причастя урочисте  вступив Ісус у серце чисте…»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.