Головна / Духовне життя / У храмі св. ап. Петра і Павла знаходилися ікона Вишгородська Богородиці та мощі святого папи Івана Павла ІІ

У храмі св. ап. Петра і Павла знаходилися ікона Вишгородська Богородиці та мощі святого папи Івана Павла ІІ

В рамках приготування до Світового Дня молоді, що у липні цього року відбудеться у Кракові, до катедрального храму св. ап. Петра і Павла о. Іван з Дублян привіз ікону Вишгородської Богородиці та мощі святого папи Івана Павла ІІ, які будуть знаходитись у сокальському храмі до 23 травня. Ці реліквії подорожують по різних єпархіях Церкви, готуючи вірних до цьогорічного Світового Дня молоді. Протягом цих днів помолитися перед ними зможуть діти, учні навчальних закладів міста, молодь і всі парафіяни. Разом з вірними ікону Вишгородської Богоматері та мощі святійшого Отця зустрічали священики о. Ярослав Кащук та о. Ярослав Валюх, діти, молодь.

Встановивши образ і мощі на почесному місці у церкві, священики відправили біля них маївку. А потім митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук звернувся до вірних:

– Сьогодні у святий храм наш завітали образ Божої Матері Вишгородської і мощі святійшого отця Івана Павла II, який у 2000 році освятив цей образ. І справді пророчим було слово Матері Божої: «Від нині ублажатимуть Мене всі роди». Людський рід повинен знати своїх доброчинців і великих провідників народу. Але обов`язково пам`ятати про ту велику жертву, опіку Божої Матері. Змалечку, тільки дитина промовить слово «мама», має вивчити молитву «Богородице Діво», скаже слово «тату» – то «Отче наш». А цей образ Вишгородської Богородиці призначений особливо для опіки дітей і молоді. Від того часу як на нашій українській землі стоїть Хрест, то біля нього Божа Матір, до якої всі приходили зі своїми печалями, просьбами, дякували за покров. І ми нині просимо благословення Божої Матері.

А о. Іван, який привіз цю ікону і мощі, звернувся до парафіян, щоб вони прийшли до цього образа Богородиці і щиро молили її за ласки, які вони собі бажають, щоб повірили, що тільки Матір Божа заопікується за нас.

…Після відправи вервичка вірних йшла до образу Вишгорoдської Матері Божої і мощей святійшого отця Івана Павла II. У кожного своє прохання, свої молитви, своя подяка. Матір Божа вислухає і допоможе. Вірмо у це.

Оксана ПРОЦЬ.

У храмі св. ап. Петра і Павла знаходилися ікона Вишгородська Богородиці та мощі святого папи Івана Павла ІІ

У храмі св. ап. Петра і Павла знаходилися ікона Вишгородська Богородиці та мощі святого папи Івана Павла ІІ

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!