Головна / Духовне життя / Великопосні реколекції

Великопосні реколекції

Цього року для вірних храму святого Архистратига Михаїла м. Сокаля третій тиждень Великого посту був особливою нагодою для пізнання та поглиблення вічних правд Христової віри. Час посту  це благословенний час для нашої душі, для очищення, для духовного зростання. Це час, коли ми застановляємося над нашим життям. Це час, коли ми разом із Христом ідемо у пустелю, щоб відокремитися від світу спокус, розваг, радості, а усамітнюємося молитовно, покаянням  це час практикування.

Реколекції розпочалися у неділю, 20 березня, о 10 годині 30 хвилин. В цей час парафіяни на чолі з адміністратором храму отцем Ярославом Збитковським процесійно вийшли на церковне подвір’я, щоб урочисто зустріти мощі первоверховного апостола Петра. Як тут не пригадати слів із першого послання цього святого: "Кінець же всьому наблизився. Отже, будьте мудрі і пильнуйте в молитвах! Найперше майте щиру любов один до одного, бо любов покриває багато гріхів! Будьте гостинні один до одного, без нехоті! Служіть один одному, кожен тим даром, який отримав від Божої благодаті…".

Об 11 годині розпочалася Божественна Літургія, під час якої багато вірних приступили до Святих Тайн Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Першу науку для парафіян виголосив отець Ярослав Збитковський, у якій закликав усіх до покаяння, переміни свого життя на краще за прикладом святого Петра, який відгукнувся на голос Ісуса, та з рибалки, силою Святого Духа, став апостолом.

Кожного дня протягом тижня зранку у храмі вірні збиралися на Богослужіння, а ввечері на акафіст, кожного дня лунали слова повчання з уст священиків: декана Сокальського отця Петра Звіра, отця Ярослава Збитковського, отця Ярослава Кащука, отця Василя Партики, отця Ореста Рубеля, отця Романа Синицького. Від раннього ранку до пізньої ночі, дорослі і діти, чоловіки і жінки, молодь і старші спішили до Божого храму, щоб приклонитися до мощей святого апостола Петра, та почути Слово Боже. Кожного дня щораз то більше людей приходили до храму, щоб примиритися з Богом.

27 березня, у Хрестопоклінну неділю, відслужилася подячна Служба Божа на закінчення реколекційних наук, а отець Ярослав, адміністратор храму, подякував усім, хто взяв участь у реколекціях, та побажав якнайдовше пам’ятати цей благодатний час, з ще більшим запалом шукати Бога та жити з Ним, завжди, у кожну хвилину, пам’ятати про всюдиприсутність Духа Святого.

Нехай велика подяка лине в небесні простори, перед престіл Всевишнього Бога за всі проведені науки і за їх духовні плоди, які зігрівали серце сотням прихожан. Нехай Господь благословить усіх людей, дає сили, зігріває серця, подає радість кожній душі в "Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь".

Леся СИДОР.
м. Сокаль.            

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × one =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!