Духовне життя

Від сьогодні, 8 березня, у церквах Львова лунатимуть дзвони

Як зазначив Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ, ці дзвони миру лунатимуть щоденно о 18.00 год. до закінчення війни

«Церква шукає будь-які способи для того, щоб зупинити війну у нашій Україні. Ми, звичайно, мобілізуємося навколо молитви, особливо зараз, коли розпочався Великий піст. Але ми хочемо, щоб люди всієї планети і влада всіх країн почули ще й голос небес. Бо дзвони – це голос небес: вони закликають до храму на молитву, сповіщають важливу подію і кличуть на тривогу. Ми вважаємо, що ці дзвони, які ініціювала сьогодні Львівська міська рада і сам мер Андрій Садовий, – це дзвони миру, які будуть лунати зі Львова до Києва. І, думаю, що з Києва по всьому світу буде заклик від нашої столиці для того, щоб зупинити цю страшну кровопролитну війну і ворога, який напав на нас віроломно. Хоча насправді війна у нас уже триває 8 років, а тепер вона перенеслася на всі терени України. Ми віримо, що постом, молитвою і дзвонами ми зупинимо ворога.

Ці дзвони будуть звучати до кінця війни, до останнього дня, який сповістить нашу перемогу. О 18.00 год. по Львову вони звучатимуть рівно 3 хвилини», – розповів Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ.

Нагадаємо, напередодні міський голова Львова Андрій Садовий закликав увесь світ щоденно о 18:00 за київським часом бити у дзвони на підтримку України. Відповідне звернення мер міста оприлюднив на своїй сторінці у соціальній мережі.

Відео Андрія Андруха598364831

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.