Духовне життя

Вшанували патріарха і великого українця

«Прикро згадувати ту довгу Голгофу, – сказав у прощальному слові над тілом патріарха і кардинала Йосифа Сліпого, котрий відійшов у вічність 7 вересня 1984 року, Папа Іван Павло II, – яку безвинний архієпископ митрополит мусів терпіти з причини своєї християнської віри!.. З прикладу його життя виникає для нас повчання». Патріарх прожив нелегких 92 роки, сповнених великої любові до Бога, грекокатолицької церкви і українського народу. 18 літ був ув`язнений за віру христову, але не зрадив своїх поглядів, своєї позиції. Для українців – є великим Патріархом і великим Українцем.

Про життєвий шлях Йосифа Сліпого у кафедральному соборі св. ап. Петра і Павла говорили духовні особи: настоятель, митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук та сотрудники храму отці Ярослав Валюх та Андрій Дутчак, декан Сокальський (УГКЦ), настоятель церкви св. Духа селища Жвирки о. Петро Звір, сотрудник церкви архистратига Михаїла, канцлер СокальськоЖовківської єпархії о. Роман Синицький. Розповіді про Патріарха, його повчання і настанови переплітались з духовними творами. Їх виконували архієрейський та камерний хори храму св. ап. Петра і Павла, а також хори церков Архистратига Михаїла (Сокаль) та св. Духа (Жвирка). Духовну пісню виконав народний вокальний ансамбль «Любисток» Народного дому м. Сокаля.

Минулої суботи відправляли заупокійні Служби Божі у всіх греко-католицьких церквах Сокальщини, де вшанували ім`я Патріарха Йосифа Сліпого.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.