Духовне життя

У Червонограді відбулись реколекції для катехитів

У Червонограді відбулись реколекції для катехитів на тему «Євангеліє дитинства Ісуса Христа та Старозавітні тексти про народження Месії».

Реколекції проводила викладач кафедри Біблійних наук УКУ Марія Хома. Як повідомляє прес-служба Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, розпочалось все молебнем до Пресвятої Богородиці. Вступне слово промовив владика Петро (Лоза), заохотивши слухачів до поглиблення більш тісних особистих стосунків з Богом – повідомляє Голос Сокальщини з посиланням на Сокаль FM.

«Те, що ми переживаємо з Господом Богом, породжує в нас радість. Ми маємо внутрішню радість. Природа радості є така, що її не можна сховати, її видно на зовні. Відразу видно, коли людина радіє, не сумує, коли вона не є злою, ця радість і оцей досвід Бога, який ми переживаємо виявляється також і на обличчі. Моя віра, це не є лиш те, що я залишаю тільки для себе, але завжди, якщо ми маємо досвід Бога, ми хочемо поділитися тим, немов би ми хотіли поділитися нашою радістю, якої не можемо сховати. Коли я маю правдиві стосунки з Богом і розумію Хто передомною стоїть, тоді мої відносини з Ним є дуже глибокі, щирі, правдиві і вони виражаються в моїй молитві, в моєму повсякденному житті, в моєму спілкуванні з Господом Богом. Це є моя молитва. Третя частина катехизму говорить нам про те, як маємо діяти в своєму житті, бо каже апостол Яків, що віра без діл мертва, бо коли ми кажемо що знаємо Бога, спілкуємося з Ним, то ми живемо цією вірою і ця віра потягає нас до того, що ми робимо ті діла, які нас уподібнюють до Бога. Моє життя має співпадати з тим, що я переживаю в своєму серці…», – наголосив Петро Лоза під час реколекцій.

 585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.