Духовне життя

У Музеї історії релігії в Червонограді відбудеться науковий семінар до 250-річчя Чудотворної Кристинопільської ікони Пресвятої Богородиці.

До Міжнародного наукового семінару «Кристинопільський василіянський монастир: історія та сучасність (до 250-ліття обителі)» Червоноградська філія Львівського музею історії релігії (Музей історії релігії (Палац Потоцьких) підготувала виставку «Святі, благочестиві, праведні…».

На виставці експонуються 22 експонати з фондової збірки. Це – ікони, скульптура, тканина та стародруки, що датуються XVIII-поч. ХХ століть.

Представлені на виставці стародруки, скульптура та ікони із ликами св. Василія Великого, св. Йосафата, св. Юрія Змієборця розповідають історію Василіянського Чину Святого Йосафата загалом, а копія чудотворної ікони «Кристинопілької Матері Божої», банери «25-річчя виходу УГКЦ з підпілля» та літургійний одяг – історію Святоюрського монастиря оо. Василіян у м. Кристинополі-Червонограді.

Доповнюють виставку ікони із ликами святих, яких християни вшановують взимку: Св. Катерина, Св. Варвара, Св. Миколай та Св. Іоан Хреститель.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.