Головна / Фестивалі та концерти / Велика і прекрасна – наша рідна земля

Велика і прекрасна – наша рідна земля

У Народному домі с. Комарів глядачі з Волиці та Комарева дивились і слухали концертну програму: «Земля – твій дім і ти господар в нім». Звітували працівники культури Волицької сільської ради.

На гарно прибраній святковій сцені виступили чоловічий і жіночий ансамблі з піснями: «Ти прекрасна, о земле кохана», «Ставок заснув», «Соловейко тьох-тьох», «Пісня про Комарів», «Ми родом з того краю», «Моліться, люди» та багато інших, глядачі нагородили учасників ансамблів бурхливими аплодисментами.

Гарно виступили учні Комарівської і Волицької шкіл – Марія Войтович, Яруся Чоп, Максим Коваль, Вероніка Ващук, Вікторія Мельник, Тетяна Гой, котрі прочитали вірші «Моє рідне село», «Батьківська хата», «Росте калина», «Моя Україна», «З природою цікаво спілкуватись» та інші. Діти наголошували: «Природа – наш дім, в якому ми живемо, дім, частинкою якого є ми з вами. Від того, як ми будемо себе в ньому поводити, залежатиме наше майбутнє життя, а отже, і майбутнє нашої України».

На сцені була представлена книжкова виставка з вишивкою «Земля – мій рідний дім», яку підготували завідувачі бібліотек Марія Поспіх і Ярослава Галушка, які до того ж спільно з працівниками Народного дому Галиною та Михайлом Антонюками склали сценарій дійства. Святкову програму вели Галина Мельник і Марія Махіброда.

Вкінці прозвучали пісні «Бажаємо щастя» і «Многая літа». Сільський голова Надія Білик, директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина і автор цих рядків щиросердечно подякували організаторам свята, учням шкіл, чоловічому та жіночому ансамблям, особливо диригенту Галині Антонюк, за хороший концерт.

Якою буде завтра наша Земля? Все залежить від нас. Треба жити і працювати, робити добро один одному, насаджувати ліси, очищати джерела і ріки. Любімо свою землю-матінку і вона віддасть нам сторицею. А для жителів Волиці і Комарева хорошим прикладом господаря є директор ПАФ «Білий Стік» Олег Іванчина, який трудиться на землі.

Марія КОРОЛЬ,
виховник Юн-Січі куреня ім. П. Сагайдачного Волицької школи.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − ten =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!