Фестивалі та концерти

Хореографічний колектив народного танцю “Веселка” з Сокаля здобув Ґран-прі фестивалю у Німеччині

Хореографічний колектив народного танцю ” ВЕСЕЛКА” Сокальського РНД взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі творчої молоді ” STERNE UBER DEM RHEINR ” INTARNATIONALER WETTBEWERB – FESTIVAL DER KREATIVEN JUGEND ( Німеччина)” Зірки над Рейном”, який проходив дистанційно та став володарем гран-прі.

Художній керівник хореографічного колективу народного танцю ” Веселка” Сокальського РНД – Надія Ганіткевич :

Щира подяка організаторам конкурсу за розвиток культурних міжнародних зв’язків у сфері мистецтва між Україною та Німеччиною, виховання у дітей та молоді пошани до світових досягнень культури наших країн.

Міжнародний конкурс-фестиваль творчої молоді  “ЗІРКИ НАД РЕЙНОМ” – “STERNE ÜBER DEM RHEIN“ проводився дистанційно. Організатор : «Multikulturelles – KunstMusikTanzfestival» Anna von Otten/Volovyk Reststrauch 61, 41199 Mönchengladbach.

Мета конкурсу-фестивалю – організація відкритого простору для розвитку культурних міжнародних зв’язків у сфері мистецтва між Україною та Німеччиною, виховання у дітей та молоді пошани до світових досягнень культури , створення умов для дружби та взаєморозуміння між творчою молоддю наших країн.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.