Фестивалі та концерти

На Сокальщині пройшов Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST»

19 серпня на Сокальщині проходив Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST», який презентував кулінарні шедеври місцевих та польських господинь. Відкривали фестиваль спільною молитвою. Господарів та гостей свята привітали заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, війт ґміни Телятин Ірена Ельжбєта Вітковська та інші.

Фестиваль проходив у національному стилі на околиці села Гута і мав кілька локацій, головною з яких була кулінарна – столи з національними стравами. Презентували свої кулінарні традиції представники сільських громад Домашева, Тартакова, Опільського, Савчина, Тудоркович, Жвирки, а також своєю кулінарною майстерністю ділилися польські господині з гміни Телятин.

Також проходила мандрівна ярмарка «Добрі традиції Галичини», в ході якої продукти харчопереробної галузі представляли підприємства нашого району (хліб та хлібобулочні вироби, тістечка, м’ясні вироби, овочі, сири, різні безалкогольні напої).

Молодь змагалася на відкритому спортивному майданчику: кидали довбню, тягали воза з дівчатами, перетягували канати.

Однією з найзахопливіших локацій було містечко майстрів, де можна було спробувати щось змайструвати самому чи придбати оригінальні вироби від майстрів.

Свою майстерність для гостей фестивалю показували військовослужбовці Великомостівського кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України. Протягом свята виступали сольні виконавці та фольклорні колективи.

На Сокальщині пройшов Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST»

На Сокальщині пройшов Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST»

На Сокальщині пройшов Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST»

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.