Фестивалі та концерти

Народний вокальний ансамбль з Сокаля “Любисток” відзначив 45 років творчої діяльності

Народний вокальний ансамбль «Любисток» Сокальського районного народного дому відсвяткував день народження – 45 років із дня заснування. Свій ювілей колектив зустрів у широкому колі друзів, колег та шанувальників їх творчості. У неділю, 28 жовтня в Народному домі пройшов творчий вечір ансамблю «Любисток», який зібрав повний аншлаг.

Концерт розпочався із представлення сучасного складу гурту, який складається з 8 жінок. Бурхливими оплесками глядачі зустріли Ольгу Мамуладзе, яка є засновником ансамблю і очолювала його 32 роки. Провідного  методиста Лілію Конончук, яка з 2007 року є його керівником. 45 років співає із ансамблем Марія Литвин, 36 років Оксана Нечипорук, 23 роки Ольга Шевчук та Світлана Ярема, 15 років Ольга Золотоверхова і 6 років Анна Базарко.

Народний вокальний ансамбль "Любисток" відзначив 45 років творчої діяльностіЮвілярів привітали і вручили подарунки настоятель храму святого Архистратига Михаїла Роман Синицький, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова СРДА Роман Токай та начальник відділу культури і туризму Мирослава Михайлюк. Микола Пасько вітаючи ювілярок від імені районної ради повідомив, що депутати підготували подарунок народному ансамблю до його дня народження: «На сесії Сокальської районної ради буде пропонуватись депутатам підтримати рішення про виділення коштів для придбання сценічних костюмів для народного ансамблю».

Відтак для глядачів був продемонстрований фотоальбом, де у світлинах представлена вся 45-літня історія роботи вокального ансамблю.  «Любисток» брав участь у багатьох конкурсах і фестивалях, він представляв Сокальщину не лише в інших районах чи містах України, а також і в сусідній державі Польщі. Знаковим для колективу був 1982 рік – коли він отримав звання народний, 1993 рік  – звання лауреатів міжнародного фестивалю «Золоті трембіти» та всеукраїнського фестивалю «Золоті кларнети».

Впродовж 45 років колектив ансамблю постійно змінювався, і на свій ювілей «Любисток» запросив тих, хто колись співав або ж співпрацював із ними. Присутні хвилиною мовчання згадали тих, хто вже відійшов у вічність.

Під час творчого вечора глядачі мали змогу почути найкращі пісні вокального ансамблю «Любисток». В їх репертуарі понад 100  українських народних пісень та пісень українських, місцевих композиторів та авторів. Дуже вдалим доповненням є красиві, блискучі, яскраві костюми жіночого колективу. Варто зазначити, що жодне свято в районі не обходиться без виступу ансамблю «Любисток». Про їх високий професійний рівень, повагу та любов сокальської аудиторії свідчив повний глядацький зал.

 

Народний вокальний ансамбль "Любисток" відзначив 45 років творчої діяльності   Народний вокальний ансамбль "Любисток" відзначив 45 років творчої діяльності

Тепер залишається очікувати нових неперевершених виступів Народного вокального ансамблю «Любисток» та побажати керівникам і учасникам, щоб збулися усі побажання, які прозвучали на ювілеї. Творчих Вам здобутків, невичерпної наснаги і вдячних глядачів.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.