Фестивалі та концерти

Наукові шоу, майстер-класи і лекції: у Львові триває Науковий фестиваль OL

На локації просто неба, Duck’s Lake, стартував науковий фестиваль OL. Тут проводять різноманітні майстер-класи, показують наукові шоу, знайомлять з магією хімії, фізики та біології. Фестиваль триває до 19:00, то ж всі охочі ще можуть долучить. Участь – безкоштовна.

Цьогоріч науковий фестиваль OL відбувається вже вчетверте. Лозунг цього фестивалю – #наука_перемагає.

«Кожного року ми обираємо концепцію, як відповідає вимогам часу. Через війну та багато інших чинників зараз в Україні доволі складні часи, тому цього року концепція фестивалю – #наука_перемагає. Кожен з нас є своєрідним дослідником і дуже часто навіть про це не здогадується. Але в кожного є свої унікальні ідеї, потяг до пізнання чи дослідження і це дає можливості всім нам змінювати цей світ. Переконані, що одна людина здатна трансформувати суспільство», – розповідає Анастасія Мартинюк, керівниця молодіжного простору Lviv Open Lab та головна координаторка фестивалю OL.

Програма фестивалю поділена на три блоки:

  • «Думай» – публічні виступи та лекції спікерів, серед яких:
  • Марія Павлінчук, колишня продюсерка «Нового каналу», співзасновниця ГО «Рух Олександра Педана Джуніор»;
  • Олеся Павлишин, головна редакторка науково-популярного медіа «Куншт» та Оксана Брошнівська, редакторка науково-популярного медіа;
  • Ірина Гнатів, керівниця дослідного центру АТ «Галичфарм»;
  • Халюк Байрактар, генеральний директор компанії Baykar Defence.

«Створюй» – практичні майстер-класи протягом дня від Творчої майстерні «Сверлик» і Клубу молодого винахідника за підтримки Lviv Open Lab, Музею міста, Stem-школи Inventor, ДСНС України, ECYGDA, ГО «Курси першої домедичної допомоги “САВ”» та інших.

«Вражай» – наукові шоу на сцені:

«Перший науковий театр»
«Хімія живого»
VR-технології «VRеалі»
МАН Музей науки в Києві
Наукове шоу від діджея Johnny Blaze
Пряме включення з Антарктичної станції «Академік Вернадський»

«Команда ТВОРИ! разом з партнерами зробили сьогодні дуже ціннісний захід, де дуже багато про науку, про інновації, про освіту. Це все подається в дуже зручний, класний, сучасний спосіб, що допомагає прививати дітям, молоді любов до науки, винаходів та досліджень. Це особливо цінно в час широкомасштабної війни. Такі заходи дають змогу збільшувати кількість тих, хто працюватиме в галузі науки через рік, два, п’ять чи десять», – зазначає Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Проєкт реалізується молодіжним простором Lviv Open Lab з мережі молодіжних просторів ТВОРИ! у межах проєкту «Трамплін до рівності», що реалізується Фондом Народонаселення ООН в Україні у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.

Наукові шоу, майстер-класи і лекції: у Львові триває Науковий фестиваль OL

Голос Сокальщини на GoogleNews