Фестивалі та концерти

У Львові відбудеться благодійний фестиваль для ЗСУ

Легендарний український фестиваль Faine Misto знову відбудеться у Львові. Цього року вдруге музична подія буде у зменшеному форматі на території !FESTrepublic, адже це чи не єдина безпечна локація в теперішніх умовах.

Головна ціль фестивалю — збір коштів для забезпечення логістичних та гуманітарних потреб бригади НГУ Азов, з якою команда «Файного Міста» співпрацює від початку повномасштабного вторгнення. Минулого року вдалось зібрати понад 3,7 млн грн.

Цього року фестиваль планує акумулювати 5 млн грн на потреби військових. Відтак 2-4 серпня Файні Люди (саме так називають себе відвідувачі фестивалю) знову зберуться разом у Львові на «Faine Misto 2024: Земля майбутніх легенд».

В концепцію фестивалю вкладено ідею 5-ти стихій, які вирують у кожній людині та проявляються як сильні сторони у буденному житті, створюючи історії, про які в майбутньому розповідатимуть легенди. Прийшовши із своєю стихією, кожна Файна Людина приносить енергію, яка обʼєднується у спільну непереборну стихію Файних Людей.

На фестивалі буде 6 сцен:

  • Main Stage;
  • Dark Stage;
  • Light Stage;
  • Амфітеатр;
  • Underground Stage;
  • Reggae Stage

Окрім того — близько 15 розважальних локацій та пресцентр для формально-неформальних бесід із запрошеними виконавцями та організаторами.

Цьогоріч Faine Misto розширюється, і всього в 5-ти хвилинах ходьби від основної території фестивалю можна буде не лише перепочити серед мальовничих ландшафтів у тіні дерев, а й збагатитись корисними знаннями та знайомствами. У парку «Знесіння» розмістяться: активності від бригади НГУ «Азов», Алеї громадських організацій та Молодіжної Столиці Європи. Вхід на територію парку для львів’ян та гостей міста безкоштовний.

Також вперше в рамках фестивалю відбудеться Faine Music Forum, де представники креативних та музичних індустрій обговорять проблеми галузі та шляхи їх вирішення, а сцена Амфітеатру доповниться театральними виставами.

Деталі — на сайті: https://fainemisto.com.ua/.

Довідка

Ідея «Файного Міста» зародилася ще у далекому 2013 році і за 10 років існування із маленького локального фестивалю виросло велике автономне місто зі своєю історією, культурою та звичаями. Окрім українських виконавців, на Файному Місті встигли виступити Powerwolf, Arch Enemy, The Rasmus, Guano Apes, Lordi, Skindred, Poets Of The Fall, Kadebostany та багато інших всесвітньо відомих гуртів.

Голос Сокальщини на GoogleNews