Фестивалі та концерти

В Соснівці відбувся фестиваль “Сосна-Фест”

13 липня в місті Соснівка відбувся ІІ фестиваль творчості місцевих митців під назвою «Cосна-Фест». На ньому були представлені різні напрями мистецтва: музика, фотографія, гончарство, живопис, аерографія. За підтримки міської ради та інформаційного медіа й інтернет партнера – компанії Bestlink, подію організувало творче об’єднання «Шишика» – спільнота творчих об’єднань міста. Головна мета дійства – поширення та популяризація мистецтва серед дітей та молоді.

Один за одним, на сцену виходили місцеві та запрошені музичні колективи: гурти «Один в каное», Fresh, Zavtra, Port Vein, Bahroma, SlaVkoSet, Vandal Sindicate, dj Marakesh та багато інших, розважали публіку опівночі. Незважаючи на похмуру та прохолодну погоду надворі, – де проходив фестиваль, панувала спека та безліч позитивних емоцій. Тут можна було зустріти, як дошкільнят, так і людей поважного віку. Адже організатори свята намагались задовольнити смаки усіх присутніх, незважаючи на життєві позиції чи вікову категорію.

Найбільш захоплюючим та шокуючим був виступ місцевого аматорського театру «Парадокс». З десяток хлопців та дівчат, переодягнених у зомбі, між соснами парку влаштували нічне театралізоване дійство, вразивши всіх неординарністю та оригінальністю. Зі слів глядачів: «Соснівка такого ще не бачила», – можна було зрозуміти їхні емоції.

Після закінчення свята присутні ще довго оплесками висловлювали свою подяку організаторам, які з власної ініціативи, розуміючи, що саме такі зустрічі допоможуть викликати любов до мистецтва у сучасного покоління, уже другий рік поспіль беруть на себе велику відповідальність.

Говорячи устами молоді: «Це було щось!» Можливо, через декілька років, про фестиваль «Сосна-Фест» будуть знати не лише на Сокальщині, але й на теренах всієї України.

Голос Сокальщини на GoogleNews