Головна / Фестивалі та концерти / ВИСОКИЙ РІВЕНЬ МАЙСТЕРНОСТІ

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ МАЙСТЕРНОСТІ

Гуртківці Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості щороку стають переможцями та виборюють призові місця у різноманітних конкурсах, турнірах. П"ять призових місць гуртківці посіли у Всеукраїнських та міжнародних, 39  в обласних і 72  у районних конкурсах.

У 20102011 навчальному році в нашому позашкільному навчальному закладі охоплено 675 гуртківців, що творчо розвиваються в 28 гуртках. Організовуємо свою діяльність за такими напрямками: екологотуристичним (два гуртки), туристськокраєзнавчим (один), художньоестетичним (дев"ятнадцять), технічним (один) та гуманітарним (шість),  розповідає директор БДЮТ Марія Поліщук.

На базі Сокальського БДЮТ діє учнівський регіональний парламент (куратор О. Базилевич). За звітний період проведено дванадцять виступів по радіомовленню, систематично випускається газета "Дивосвіт", журнал "Витинайко". Гуртківці беруть активну участь в районних та міських святах. За це у них відповідні нагороди.

У нашому закладі працює чотирнадцять педагогів,  продовжує розмову Марія Поліщук,  вони постійно підвищують свій рівень майстерності. На базі закладу проводили районні методоб"єднання керівників гуртків позашкільних закладів, що сприяє творчому зростанню.

Гуртківці посіли перші місця в районних конкурсах на кращий методичний матеріал туристськокраєзнавчої тематики у багатьох номінаціях. У цьому чимала заслуга керівників О. Черешневського, О. Базилевич, Т. Конарської, Н. Хохонь, О. Сумбаєвої, М. Поліщук, А. Смаль, О. Фінів, М. Бобешко, О. Звірко,Н. Криштальської, Л. Шеремети, І. Джоголи, Н. Лютик.

Активно діють гуртки "Образотворче мистецтво", "Екологокраєзнавчий", "Літературномистецька студія "Зернинка", "Художня вишивка", "Фольклорний", "Драматичний", "Витинанка", "Вишивка" та інші. А які запальні танці виконують зразковий вокальний колектив "Кришталь", зразковий хореографічний колектив "Престиж".

22 вересня в районному Народному домі відбувся День відкритих дверей Сокальського будинку дитячої і юнацької творчості. Гуртківців та педагогів вітали методист відділу освіти РДА Галина Матвіїв, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Ольга Скребуха, начальник сектора з питань наглядовопрофілактичної діяльності Сокальського РВ ГУ МНС України у Львівській області Юрій Тузяк, головний редактор газети "Голос знад Бугу" Василь Сорочук. За плідну співпрацю вони нагородили колектив та керівника Сокальського БДЮТ грамотами та дипломами. Гуртківці представили свої роботи. Відбувся святковий концерт.

За значні наші досягнення ми щиро вдячні районній раді, райдержадміністрації, а також відділам освіти, культури, у справах молоді та спорту, колективу редакції газети "Голос знад Бугу", Союзу українок, БФ "Карітас", Товариству Червоного Хреста, СДПЧ30 та багатьом іншим,  підкреслила Марія Поліщук.

Присутні у залі батьки щиро раділи за своїх дітей, які у Сокальському будинку дитячої та юнацької творчості навчаються пізнавати рідний край, вишивати, танцювати, фантазувати… Адже педагоги вміло поєднують навчання і виховання гуртківців в єдиний процес, в результаті якого діти показують високий рівень майстерності.

Ольга РОМАНЮК.

Фото Василя Сорочука.
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!