Фестивалі та концерти

У Дрогобичі відбудеться міжнародний фестиваль Бруно Шульца

Уже цими вихідними дрогобичан та гостей міста запрошують на ХІ Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца, який відбудеться у місті автора «Цинамонових крамниць» впродовж 7–13 липня.

ШульцФест ’24  має на меті вибудувати взаємно проникні події та мистецькі дійства: вірші в укриттях, виступи талановитих авторів та музикантів, вистави, перформенси.

Як і два роки тому, особливий акцент організатори Фестивалю робитимуть на віршах в укриттях.

Під час Фестивалю поціновувачі прекрасного та творчості Бруно Шульца матимуть змогу послухати та зустрітись з Ришардом Криніцьким, Юрієм Андруховичем, Юрком Прохаськом, Павелом Прухняком, кс. Альфредом Вєжбіцьким, Юрієм Винничуком, Остапом Сливинським, Яцеком Подсядло, Томашем Ружицьким, Боґумілою Бердиховською, Олександром Бойченком, Григорієм Семенчуком, Адамом Міхніком, Ґжеґожем Ґауденом, Оленою Рибкою, Катажиною Кучинською-Кошани, Наталею Ткачик, Кшиштофом Чижевським, Влодком Кауфманом, Олександром Ірванцем, Данилом Ільницьким та іншими нашими дорогими учасниками.

Також запланований енергетичний концерт українського та польського гуртів „Joryj Kłoc” й „Оркестр святого Миколая”, акустична вистава Юрія Андруховича з гуртом „Карбідо”, цікаві театральні проєкти з Мадриду, Познані, Варшави, Дрогобича, захопливі художні виставки та перформанси, поетичні читання, літературні зустрічі й презентації – усе це чекає на відвідувачів Міжнародного фестивалю у Дрогобичі впродовж семи насичених фестивальних днів.

Вхід на всі фестивальні події – вільний! Не проґавте!

Голос Сокальщини на GoogleNews