Футбол

70 тисяч гривень зібрали для родини полеглого захисника в межах футзального благодійного турніру

На благодійному футзальному турнірі дорожники та депутати Львівщини зібрали 70 тисяч гривень на підтримку родини полеглого захисника України

У Львові відбувся благодійний футзальний турнір серед дорожників Львівщини. Захід пройшов на підтримку родин військовослужбовців, зокрема дорожники виявили ініціативу підтримати родину полеглого захисника України Андрія Савенка у якого залишилося п’ятеро неповнолітніх дітей.

За футбольну першість змагались вісім команд, серед них Служба автомобільних доріг у Львівській області, ДП «Львівський облавтодор», гості з Тернополя ТОВ «Авакс Проф», ТОВ «Автомагістраль – Південь», Атлетіко Байрактар, департамент дорожнього господарства Львівської ОВА, ПП «Рома» та об’єднана команда депутатів Львівської обласної ради.

Перемогу у турнірі здобула команда із Жовківщини ПП «Рома», друге місце посіла об’єднана команда депутатів Львівської обласної ради і бронзу виборола команда ДП «Львівський облавтодор».

Поза спортивними протистояннями, команди учасники також зібрали 70 тисяч гривень для підтримки родин військовослужбовців.

«Усі зібрані кошти ми передамо Офісу підтримки родин військовослужбовців, що діє при Львівській обласній військовій адміністрації. Вважаю, що це чудова ініціатива і радію щоразу, коли нам вдається зробити добру справу. Сьогодні нам вдалося підтримати родину полеглого воїна ЗСУ. Цим ми ще раз засвідчуємо міць та непереможний характер нашої нації», – прокоментував керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Андрій Савенко – уродженець міста Слов’янськ, з 2016 року служив у лавах Збройних сил України. Загинув 9 липня 2022 року.

«У старшого солдата 54-ої окремої механізованої бригади ім. гетьмана Івана Мазепи ЗСУ залишились мати та п’ятеро неповнолітніх дітей – троє донечок та два сини. Усі вони з травня живуть у Львові і потребують нашої підтримки», – розповіла координатор Офісу підтримки родин військовослужбовців Анна Кузюта.

Благодійний футзальний турнір серед дорожників Львівщини пройшов у співорганізації Офісу підтримки родин військовослужбовців при Львівській обласній військовій адміністрації, Державного агентства автомобільних доріг України та Асоціації футзалу Львівщини. Працівники ГУ Нацсоцслужби у Львівській області теж змогли долучитись до організації турніру.

Голос Сокальщини на GoogleNews