ФК “Датський текстиль” – срібний призер Першої Ліги Львівщини з футболу

Чемпіонат Львівщини. Перша ліга. Фінальний етап за 1-6 місця. 5 тур. 30 жовтня. Неділя
«БОГУН» (Броди) – «ДАТСЬКИЙ ТЕКСТИЛЬ» (Сокаль) – 1:3
Голи в складі ДТ: Яструб (17), Сологуб (42), Прихідько (87)

СКЛАД ФК «ДАТСЬКИЙ ТЕКСТИЛЬ»: Іванків, Заморський, Буй, Баляс, Пахолок, Яструб (Лютий, 74), Лисенко, Білюк, Коваленко, Сологуб (Царинський, 88), Прихідько (Гуніков, 90)

Резервні: Сафіян, Т.Мусій, Романчук, Залога.

Матч у Бродах став один з найуспішнішим в столітній історії сокальського футболу. На 17 хвилині гри Юрій Яструб відкрив рахунок, але через 5 хвилин «Богун» зрівняв рахунок – 1:1. Для срібних нагород потрібна була перемога… Під кінець першого тайму Степан Сологуб, забивши красень-гол, вивів сокальчан вперед – 2:1.

Другий тайм розпочався з вилучення в нашій команді… Сокальчани змушені були грати другу половину гри вдесятьох… Надійна гра голкіпера Назара Іванківа надихала команду на самовіддану гру в захисті і гострі контратаки… Під кінець матчу Василь Прихідько поставив «срібну» крапку у матчі – 3:1!

Срібними призерами першої ліги стали: Сергій Баляс, Богдан Білюк, Назар Буй, Олександр Гуніков, Андрій Залога, Назар Заморський, Владислав Зджанський, Назар Іванків, Олег Коваленко, Володимир Козира, Любомир Кравчук, Дмитро Лисенко, Назар Лютий, Тарас Мусій, Назарій Муха, Андрій Мушко, Ігор Пахолок, Василь Прихідько, Григорій Романчук, Володимир Сафіян, Степан Сологуб, Назар Тракало, Олег Ференц, Роман Хрущ, Роман Царинський, Юрій Цьох, Юрій Яструб.

Директор підприємства «Датський Текстиль» – Jorgen Cederholm, президент клубу – Ігор Тріска, спортивний директор – Василь Сушик, тренер – Павло Сильвестер, лікар – Віталій Новосад!