Головна / Футбол / Футбольна команда “Датський текстиль” внічию зіграла з клубом прем’єр ліги Львівщини

“Сокаль – Датський текстиль” на своєму полі в рамках Кубка Мікльоша-2019 приймав команду “Юність” (Гійче), яка виступає у прем’єр-лізі Львівщини. Перший тайм цього поєдинку пройшов за переваги сокальчан, які створили багато гольових моментів. Наші хлопці не лише дали бій сильній команді з Гійче, але і намагалися, як кажуть, грати першим номером.

Гол Олега Коваленка вивів нашу команду вперед у першому таймі – 1:0. Звичайно, у другому таймі більш досвідчена команда з Гійче зуміла вирівняти рахунок – 2:2.

Ще одним голом у нас відзначився Сергій Джерш.

Отже, бойова нічия, яка варта перемоги, додасть оптимізму нашим футболістам під час підготовки до нового сезону.