Футбольна команди з Сокаля перемогла у черговому матчі Першої ліги Львівщини з футболу

Чемпіонат Львівщини. Перша ліга. 21 жовтня, субота, с. Гірське – ТЕМП (Гірське) – ДАТСЬКИЙ ТЕКСТИЛЬ (Сокаль) – 1:3

Голи: Янісів (29) – Макара (50, 73), Прихідько (71, з пен.)

Склад ДТ: А. Коваленко, Заморський (Мусій, 87), Баляс, Пастернак, Кохман, Гнатишин (Романчук, 91), Бекеша, О. Коваленко, Пахолок (Царинський, 46), Прихідько, Макара (Марків, 77)

Резервні: Іванків, Яструб, Залога.

Президент клубу – Ігор Тріска, спортивний директор – Василь Сушик, тренер – Павло Сильвестер, лікар – Віталій Новосад.

У першому таймі на полі перевагою володіли господарі, які створили декілька гольових моментів. Два сейви зробив наш видатний голкіпер Анатолій Коваленко. Проте у першій сорокап’ятихвилинці Гірському таки вдалося відкрити рахунок у матчі. І це було закономірно…

Програючи 0:1, «Датський Текстиль» другий тайм розпочав досить активно. На 50 хвилині Олег Макара зрівняв рахунок у матчі, реалізувавши вихід сам-на-сам з голкіпером суперника. Згодом Василь Прихідько заробив одинадцятиметровий удар, який сам і реалізував – 2:1. Сокальчани у другому таймі повністю переграли «Темп». Закріпив перевагу Олег Макара, який оформив «дубль» у цьому матчі.