Футбол

В Сокальській районній раді обговорили можливості надання фінансової допомоги для футбольної команди “Сокаль–Датський текстиль”

29 січня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та його заступник Василь Бойко зустрілись із представниками футбольної команди «Сокаль – Датський текстиль»: тренером Сергієм Матвєєвим, спортивним директором Василем Сушиком, представником команди Ігорем Тріскою, а також із начальником відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації Мар’яною Копейкою.

Присутні обговорили конкретні можливості надання фінансової допомоги з районного бюджету для футбольної команди. Зокрема йшлось про забезпечення транспортом та харчуванням спортсменів, які беруть участь в змаганнях різного рівня, а також при необхідності, забезпечення проживання спортивних команд, які приїздять в Сокаль.

Микола Пасько наголосив, що рішення про надання фінансової допомоги будуть приймати депутати. Тому відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації необхідно підготувати відповідні бюджетні запити, а футбольній команді завершити процедуру юридичної реєстрації футбольної команди, яка буде називатись «Сокаль-Датський текстиль».

Микола Пасько також розповів про облаштування футбольного поля із твердим покриттям поблизу байдаркової станції на березі річки Західний Буг.  Її будівництво передбачено туристичним проектом «Єднає нас Буг» в рамках програми транскордонного співробітництва «Польща – Білорусь – Україна 2014-2020», за кошти Євросоюзу. Водночас, для футбольного поля, планується залучити гроші з обласного та районного бюджетів. Загалом в планах райради у 2018 році отримати кошти з різних джерел, для створення в цьому місці відпочинкової зони і проведення основної частини робіт.65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.