Футбол

На Львівщині провели всеукраїнський благодійний турнір з футзалу «Кубок Львівщини – 2023 ЗСУ»

Участь у спортивних змаганнях взяли 8 кращих команд національного рівня.

Упродовж чотирьох днів,  з 8 по 11 серпня, в спортивному  комплексі «Боско-Арена»  тривав XIII всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок Львівщини – 2023 ЗСУ».

За кубок у змаганнях боролися 8 топових футзальних команд України:  «Енергія» (Львів), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «Любарт» (Луцьк), «Aurora Team» (Київ), «ХІТ» (Київ), «in.IT» (Львів), «Sky Up Futsal» (Київ), «Сокіл» (Хмельницький).

До теми: Упродовж року на Львівщині відбудеться понад 350 спортивних заходів національного рівня

Сьогодні ж, 11 серпня, відбулись фінальні раунди змагань. За їх підсумками перше місце здобула команда «ХІТ» (Київ), друге – «Aurora Team» (Київ), третє – «Енергія» (Львів).

Кубки та медалі переможцям та призерам вручив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, начальник управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як.

«Величезне дякую за цей турнір і щодня потрібно дякувати ЗСУ, що ми маємо можливість його проводити. Дякую за гру і за те, що водночас  допомагаєте львівській 125-й бригаді. Переможців вітаю, учасникам велика подяка. Перемога буде за нами», – зазначив Максим Козицький.

XIII всеукраїнський турнір з футзалу «Кубок Львівщини» став благодійним. В межах заходу збирали кошти на ремонт авто для 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України.

Голос Сокальщини на GoogleNews