Головна / Футбол / Літо з футболом

Літо з футболом

1 червня на стадіоні "Сокіл" відбувся традиційний дитячий турнір з футболу, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, в якому взяли участь п’ять команд.

З кожним роком організатори змагань  відділ у справах сім’ї, молоді і спорту Сокальської РДА і ДЮСШ "Буг" розширюють географію учасників. Минулого року вперше про себе заявила команда з Угнова, а ось цього року  копуни з Домашева. І все це завдяки наполегливому аматору футболу Віктору Турію, який на громадських засадах працює з дітьми у найвіддаленіших куточках Сокальського району, •скликаючи їх на тренування, матчі, забезпечуючи яскравою формою англійського "Ліверпуля".

Дебют домашівців виявився приголомшливим – одразу фіналісти турніру і почесне друге місце. У фіналі вони поступились досвідченій команді з Сільця (тренер Роман Сироїд) (на знімку) з рахунком 0:1. У матчі за третє місце переможець був виявлений лише у серії пенальті. Команда Теляжа (тренер Володимир Капуста) перемогла юних футболістів з Поториці (тренер Василь Сидор).

Організатори турніру відзначили кращих гравців у складах команд, ними стали Юрій Цюпа (Сілець), Ілля Чорний (Домашів), Василь Сокіл (Теляж), Богдан Бедь (Поториця), Сергій Зіняк (Угнів). Кращий бомбардир  Мар’ян Крук з Сільця.

Учасники змагань, представники команд відзначили кваліфіковану роботу арбітрів і подякували за якісно підготовлене поле стадіону "Сокіл".

Теодор ФЕДИНА.             

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

sixteen − six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!