Головна / Футбол / На Сокальщині відбувся турнір з футзалу

На Сокальщині відбувся турнір з футзалу

На базі Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. № 4  ліцей” відбувся традиційний турнір з футзалу, присвячений пам’яті вчителя фізичної культури Юрія Дмитровича Вуйціка, серед юнаків 2002 р. н. та молодших.

В турнірі взяли участь команди Сокальської гімназії ім. Олега Романіва, Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. №2  ліцей”, Сокальської спеціалізованої школи №3, Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. №4  ліцей”, Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. №5, Жвирківської, Забузької та Ільковицької ЗШ І-ІІІ ст.

З вітальним словом до юних футболістів звернулись головний спеціаліст відділу молоді та спорту Мар’яна Копейка, директор ДЮСШ “Буг” Василь Сидор та дружина Ю. Д. Вуйціка  Світлана Микитівна. Також на турнірі були присутні діти та онуки Юрія Дмитровича.

Після попередніх ігор в групах до фінальної частини турніру увійшли команди Сокальської гімназії ім. Олега Романіва, Сокальської спеціалізованої школи №3, Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. №4  ліцей” та Жвирківської ЗШ І-ІІІ ст.

У грі за третє місце зустрілися команди Жвирківської ЗШ (вчителі фізкультури  Б. Пархома та Т. Кінах) та Сокальської спеціалізованої школи №3 (Р. Гайдук). Основний час не виявив переможця  гра закінчилась з рахунком 2:2. В серії післяматчевих пенальті краще показали себе юні копуни Сокальської спеціалізованої школи № 3, які посіли третє місце.

У фінальному поєдинку на спортивному майданчику зійшлись команди Сокальської гімназії ім. Олега Романіва (вч. фізкультури О. Лаговська) та Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. №4  ліцей” (вчитель фізкультури М. Ковальчук). З рахунком 3:1 перемогу святкували юні футболісти Сокальського НВК “ЗШ І-ІІІ ст. №4  ліцей”.

Переможців та призерів турніру нагородили кубком та грамотами відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації.

Учасники турніру отримали солодощі від родини Вуйцік.

Під час турніру визначено кращих гравців. Ними стали Максим Мусій, Назарій Петришин, Марко Захватко, Максим Звір, Богдан Білюк, Назарій Білецький, Віталій Смаль та Максим Красько.

Мар’яна КОПЕЙКА, головний спеціаліст відділу молоді та спорту РДА.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!