Футбол

На Сокальщині традиційно проходить турнір з футболу серед юнаків 1999-2000 р. н. на Кубок Євгена Коновальця

У постаті полковника Євгена Коновальця щасливим для України чином поєднались якості видатного військовика, політика, організатора, дипломата з синівською безкорисливою любов'ю до матеріУкраїни, відповідальністю за її долю. Він  один з небагатьох політичних діячів, який ще з молодих літ поставив перед собою завдання створення і розбудови Самостійної Соборної Української Держави і цим шляхом прямував усе своє життя.

Тому на Сокальщині традиційно проходить турнір з футболу серед юнаків 1999-2000 р. н. на Кубок Євгена Коновальця  визначного будівничого Української держави. Цього разу він приурочений 123ій річниці від дня народження Провідника Організації українських націоналістів (14 червня 1891  23 травня 1938). Адже ми повинні утверджувати національнопатріотичні ідеї серед підростаючого покоління, сприяти розвитку та піднесенню рівня юнацького футболу; пропагувати здоровий спосіб життя та виявляти талановиту молодь.

Фінальна частина турніру відбудеться в неділю, 15 червня, на стадіоні "Сокіл" •м. Сокаль. Ігри розпочнуться з 10.00 год. Фінал о 13.00 год.

Євген МАТВІЇВ,
депутат районної ради.        

Голос Сокальщини на GoogleNews