Футбол

На Сокальщині вдало розпочали футбольний чемпіонат

Четвертого травня в с. Свитазів відкрили чемпіонат району з футболу. Стадіон був переповнений: прийшли не лише місцеві вболівальники, а й жителі ближніх сіл. Вже стало доброю традицією, що в неділю, після Служби Божої, люди ідуть на футбол, бо ж для села це свято. Свитазівські копуни після зимового відпочинку, повні сил вийшли на футбольне поле. Цього дня відбувся матч між ФСК "Відродження" (с. Свитазів) та ФСК "Перв'ятичі" (с. Перв'ятичі).

На початку гравці обох команд та вболівальники вшанували хвилиною мовчання Небесну сотню. Свитазівці теж не стояли осторонь подій на Майдані, наші хлопці брали активну участь у Єврореволюції. А на футбольному полі, на •знак єдності всієї України, вистригли тризуб  як символ української нації, це неабияк здивувало вболівальників.

Капітани команд "Відродження" та "Перв'ятичі" Андрій Бобровський та Петро Демчук  підняли на футбольному полі синьожовтий стяг. Згодом слово надали єдиному спонсору ФСК "Відродження", місцевому фермеру, депутату Сокальської районної ради Ігорю Хом'яку. Він побажав футболістам міцного здоров'я, енергії, вдало зіграти перший матч та показати хороший результат в районному чемпіонаті.

Нам, футболістам, приємно, що пан Ігор підтримує спорт у рідному селі. Вже четвертий рік він спонсорує футбольну команду і чотири роки підряд ФСК "Відродження" бере участь у півфіналі районного кубка. Думаємо, варто й іншим місцевим підприємцям, фермерам брати добрий приклад.

У ФСК "Відродження" грають переважно місцеві юнаки. Хороші результати в матчах показують молоді хлопці  Володимир Студінський, Андрій Білик та інші. За щоденних тренувань їх чекає велике футбольне майбутнє.

У футбольному матчі сильнішими виявились свитазівські копуни, які перемогли ФСК "Перв'ятичі" з рахунком 5:1. Початок вдалий, нехай же в такому дусі проходять й інші матчі.

Ігор КЕЛБА,
тренер ФСК "Відродження".

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.