Головна / Футбол / Номінанти футболу сезону 2013 року

Номінанти футболу сезону 2013 року

ПЕРША ЛІГА

Кращий воротар: Віталій  ВАНДЗЬО (ФК «Муроване»).      
Кращий захисник: Юрій  ВИННИК (ФК «Гірник» Соснівка).
Кращий півзахисник: Володимир СТУДІНСЬКИЙ (ФК «Відродження» Свитазів).
Кращий нападник: Андрій РУБЕЛЬ (ФСК «Перетоки»).    
Кращий бомбардир:  23 голи – Степан ТКАЧУК ( ФК «Воля» Горбків, гр. «А»), 13 голів – Назар БОГУШ (ФК «Нива» Жужеляни,  гр. «Б»), 20 голів – Олег ПОЛІХА (ФК «Галич Фортуна» Бендюга, гр. «В»), 20 голів – Василь ГЛУШКО (ФСК «Двірці», гр. «В»), 11 голів – Олександр ВОЙТЮК (ФК «Гірник» Соснівка, фінальний етап).
ІІІ місце – ФК «Нива» Жужеляни, представник Михайло ДОНЯК.
ІІ місце – СК «Хоробрів», представник Роман ТУСЕВИЧ.
І місце (переможець І ліги) – ФК «Гірник» Соснівка, представник Віктор РАФАЛЬЧУК.

ВИЩА ЛІГА (ЮНАКИ)

Кращий воротар: Богдан МЕДВІДЬ (ФК «Скомекс»).
Кращий захисник: Іван МЕРКО (ФК «Скомекс»).
Кращий півзахисник: Владислав ВЕЛИГОДСЬКИЙ (ФСК «Добрячин»).
Кращий нападник: Роман ДУБИК (ФК «Карів»).
Кращий бомбардир: 25 голів – Ярослав БУРКОВСЬКИЙ (ФК «Скомекс»).      
ІІІ місце – ФСК «Добрячин», представник Іван ЯРЕМА.
ІІ місце – ФК «Карів», представник Олег ТАДРА, тренер Михайло ЛЕУШ.
І місце – ФК «Скомекс», представник Віктор ЗАХАРКО, тренер Степан БАШТИК.

ВИЩА ЛІГА (ДОРОСЛІ)

Кращий бомбардир: 17 голів –  Назар МУХА (СК «Воля» Поториця).    
Кращий воротар: Андрій КВАС (ФК «Діброва»).
Кращий захисник: Павло СИЛЬВЕСТР (ФК «Скомекс»).
Кращий півзахисник: Володимир МАРКУСЬ (ФСК «Шахтар» Острів).
Кращий нападник: Максим КОТЮК (ФК «Скомекс»).
ІІІ місце – ФСК «Шахтар» Острів, представники Володимир СЕМЕНТУХ, Володимир МАРКУСЬ.
ІІ місце – ФК «Діброва», представники Віталій ВОЛОСКО, Вадим ТИМОСЕВИЧ.
І місце (чемпіон району) – ФК «Скомекс», представник Віктор ЗАХАРКО.

КРАЩІ АРБІТРИ

Ігор РАТИНЧУК, Сергій ВАСЬКО, Руслан ПАЗЮК.

ЗА ОБ’ЄКТИВНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ МАТЧІВ

АРБІТРИ: Орест ГОНЧАР, Володимир МУЗИЧУК, Володимир ЛОГІН, Володимир ЦАР, Олег ЧОП, Валерій БАБКО, Володимир МИГАЛЬ, Ігор ХАС, Роман ПЕЛЕХ, Руслан ТИМОФІЄВ, Микола ТРИНЬКА.

ЗА АКТИВНУ УЧАСТЬ В ЧЕМПІОНАТІ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

Микола ЯЦИШИН, представник» ФСК «Прогрес» Бутини; Володимир ПАВЛІВ, представник ФК «Сокіл» Хлівчани; Богдан ФЕДЕЧКО, представник ФК «Галич Фортуна» Бендюга; Іван ЯРЕМА, представник ФСК «Добрячин; Степан КІЛИК, тренер ФСК «Шахтар» Острів; Степан БАШТИК, тренер ФК «Скомес».

Степан ЧОП, голова федерації футболу Сокальщини.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!