Футбол

Початок першого угнівського кубка з футболу на Сокальщині

Ну ось і дочекались! Ще у пам"яті цілком свіжісінькі спогади про відвідини міста Угнова командою ДЮСШ «Львів», а на місцевому стадіоні гостинно скликала любителів футболу подія, яка бере старт на прийдешній сезон.

Тож приймайте її провісника – перехідний кубок, присвячений угнівчанину Володимиру Горошку, батькові цілого покоління футболістів, гравцеві запорізького «Металурга».

Вiдомо, що у першому із угнівських кубків тонус змагання повинен був задати матч, який запам"ятається, насамперед, цікавою грою. Адже минулі роки вболівальникам приносили лише сподівання…

Із фаворитами кубкових баталій командою села Карів, ФК «Угнів» вийшов у складі: Решко, Горячий, Пиптик, Антонюк, Лис, Сайчук, Глазирін, Кучер, Гулька, Хахула.

Завершувалася остання друга хвилина, призначеного суддею часу, коли юні футболісти Угнова втретє вирівняли рахунок у місцевому дербі з переможцем другої ліги групи "А" першості Сокальщини.

Серію пенальті угнівчани пробили уже бездоганно, а воротар команди та кращий гравець Роман Решко відзначився відбитим ударом…
Переконлива відповідь на, здавалось, нездійсненні мрії для молоді Угнова: «Якісь вказівки на здоровий спосіб життя не конче потрібні. Треба займатися фізкультурою і спортом».

Підсумок матчу 4:2 на користь господарів.

Виконавши своє завдання, угнівчани особливо не переймалися поразкою від футболістів села Стаївки. Одна з найкращих команд району відзначилася не лише витривалістю, а й найкращою різницею м"ячів: 8:1 та двома перемогами, які принесли загальний успіх у турнірі.

Чого варто очікувати від першого угнівського кубка у найближчому сезоні? В угнівчан буде чимало мотивації, боротьба за перемоги, намагання демонструвати професіоналізм у реалізації нових задумів тренера команди Сергія Горошка. І, звичайно ж, прагнення вибороти якийсь український кубок ще більшої вагомості.

Віктор ТУРІЙ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews