Футбол

Переможець Кубка “Голос з-над Бугу” з футболу – комада “Сокіл” (Перв`ятичі)

 4 листопада на сокальському стадіоні "Сокіл" відбувся фінальний матч розіграшу Кубка районного часопису "Голос з-над Бугу" між командами ФК "Белз" – "Сокіл" (Перв`ятичі).

 
Гра розпочалася атаками белзьких копунів. Вони активно "пробивалися" до штрафної суперника і вже на третій хвилині мали реальний шанс повести в рахунку. Але на цей раз пощастило перв`ятицьким футболістам  м`яч пролетів над перекладиною. ФК "Белз" продовжував атакувати. Команда "Сокіл" виглядала трохи розгублено, не очікуючи такої гри від суперника. Цим, напевно, і скористався ФК "Белз". Під час однієї з контратак, удар Павла Мальцева відбиває воротар "Сокола", але м`яч відскакує від нього і на добивання встигає Ярослав Гетьманський. М`яч затріпотів у сітці воріт  1:0, повели белзькі футболісти.
 
Суддя Ігор Ратинчук (йому допомагали Олег Смага та Іван Білецький) показав на центр поля. "Сокіл" розпочав з контратаки. Але, перехопивши м`яч, белзяни вчергове пішли штурмом на ворота суперника. І буквально через три хвилини мали змогу подвоїти рахунок, але м`яч попав у перекладину. І подібних моментів ФК "Белз" у першому таймі мав чимало. "Сокіл" в більшості оборонявся. З таким рахунком футболісти пішли на перерву.
 
А ось у другій половині матчу перв`ятицький "Сокіл" змінив тактику гри: почав частіше атакувати. Напевно, копуни берегли сили на другу сорокап`ятихвилинку. ФК "Белз" відійшов у захист.
 
Під час чергової атаки "Сокола", на 56 хв., белзяни порушують правила у своїй штрафній  зіграли рукою, і суддя показує на одинадцятиметровий. Його влучно виконав Степан Демчук  1:1. Звичайно, копуни ФК "Белз" засмутилися, адже все потрібно було починати спочатку. А суперник, навпаки, окрилений успіхом продовжував контрвиходи. І ще через 18 хвилин одну з атак замкнув Андрій Семенюк. "Сокіл" повів у рахунку  2:1.
 
У подальшому гра проходила з перемінним успіхом то однієї, то іншої команди. ФК "Белз" міг зрівняти рахунок і перевести матч у додатковий час, але м`яч пролітав повз ворота, в іншому випадку  його парирував воротар. Нагода забити ще один гол була й у "Сокола". Але матч завершився перемогою перв`ятицьких копунів.
 
Кращими гравцями матчу визнано Павла Мальцева (ФК "Белз") та Степана Демчука ("Сокіл"), їм вручено призи.
 
Командапереможець і фіналіст нагороджені медалями та кубками. Їх вручили головний редактор газети "Голос знад Бугу" Василь Сорочук, заступник голови районної ради Володимир Чуб, депутати районної ради Володимир Ковалько, Сергій Касян, Юрій Семенчук, Олег Кожушко, начальник відділу у справах молоді та спорту Ярослав Тарасюк. А народний депутат України Степан Курпіль спрезентував командам по м`ячу.
 
Ми вдячні й багаточисельним вболівальникам, які прибули на матч з Белза та Перв`ятич, за гарну підтримку своїх команд та коректну поведінку; а також федерації футболу Сокальщини (Ігор Ратинчук); відділу у справах молоді та спорту РДА (Ярослав Тарасюк), які допомогли у проведенні розіграшу кубка газети "Голос з-над Бугу".
 
Команди були заявлені у таких складах.
 
ФК "Белз": Степан Побережний, Мар`ян Качкусь, Юрій Синьовський, Андрій Сак, Олег Душний, Сергій Оринич, Роман Береза, Ярослав Гетьманський, Павло Мальцев, Андрій Млюзан, Віталій Бурбан, Тарас Трачук, Олег Некрасов, Юрій Гетьманський, Олег Станкевич, Ярослав Ляховський, Володимир Муха. Представник команди  Володимир Комарницький.
 
"Сокіл" (Перв`ятичі): Ігор Дещиця, Степан Демчук, Михайло Семенчук, Ігор Бойко, Микола Ковальчук, Андрій Мединський, Петро Дещиця, Андрій Віра, Степан Чех, Андрій Семенюк, Іван Ковальчук, Павло Дещиця, Руслан Саганський, Іван Братко, Ігор Гаврилюк, Ігор Сохань, Михайло Данча, Андрій Бачало, Петро Бачало, Тарас Коханчук, Василь Мерко. Представник  Андрій Віра.
 
Василь СОРОЧУК.
 
ВОЛОДАРІ КУБКА
 
2007 рік
 
ФК "КАРІВ"
 
2008 рік
 
"ВУГІЛЬНИК" (ГІРНИК)
 
2009 рік
 
ФК "СОЛОКІЯ" (СТАЇВКА)
 
2010 рік
 
СК "СІЛЕЦЬЛЕГЕНДА2" (СІЛЕЦЬ)
 
2011 рік
 
"СКОМЕКС" (ПЕРЕТОКИ)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.