Головна / Футбол / Переможці Всеукраїнських змагань

Переможці Всеукраїнських змагань

У м. Ковель відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький турнір з футболу серед дітей 2004-2005 років народження. У змаганнях взяли участь 10 команд: м. Київ, «Волинь» Луцьк, «ДЮСШ» Луцьк (по дві), м. Кузнєцовськ, м. Ковель, м. Турійськ та Сокаль (тренер Роман Гайдук). Вони були розділені на дві групи. Копуни зі Сокаля, вигравши у команд м. Києва (5:0), Волинь Луцьк (3:0), команди м. Ковеля (5:2), та зігравши у нічию (1:1) з ДЮСШ м. Луцьк, у групі зайняли перше місце.

Сокальська команда виступила у такому складі: Мілан Кощенко, Маркіян Здерка, Устим Звір, Марко Олійник, Назар Петришин, Станіслав Лісецький, Володимир Алексеєвський, Максим Чекан, Максим Шеремета, Тарас Наумчук, Олександр Сорока, Артур Кондратьєв.

У фінальному матчі сокальчани зустрілися з командою «Волинь» ЛуцькI. Гра проходила в цікавій напруженій та безкомпромісній боротьбі, перемогу святкували юні футболісти зі Сокаля з рахунком 1:0. Кращим воротарем турніру визнано Станіслава Лісецького. Його нагороджено призом, а команду – кубком та медалями. Бажаємо їм успіхів та нових перемог.

Ігор НАУМЧУК, м. Сокаль.

Фото Зоряни РАДИК.

      

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!