СК «СІЛЕЦЬ-ЛЕГЕНДА» та ФК «ВУГІЛЬНИК» (Гірник) завоювали Кубки “Незалежність” відповідно серед юнацьких і дорослих команд

Першими на футбольне поле вийшли юнацькі команди СК «Сілець-Легенда» та «Вугільник» (Гірник).
Відразу в атаку пішли сілецькі копуни. І вже на 7 хв., після потужного удару, м”яч попав у штангу воріт гірників. Через 5 хв. все ж таки Олексій Власюк виводить СК «Сілець-Легенда» вперед. Початок окрилив підопічних Ярос-лава Ляховського, і вони не здавали позицій. Але й суперник прагнув контратакувати. І під час од-нієї з них «Вугільник» «заробляє» штрафний – б”ють, м”яч попадає в стінку, а потім його забирає воротар.
Команди атакували чимало. В одних з епізо-дів добре грали воротарі, в інших, як це було на 38 хв., виручила гірників штанга. Уже в дру-гій половині матчу в наступ пішов «Вугільник», адже рахунок їх не влаштовував, і копуни мали можливість зрівняти його, але втратили декіль-ка можливостей. А вже на 62 хв. Олександр Єпіфанов подвоює рахунок. Розпочавши з центра поля, гірники могли забити гола, але воротар відбив удар.

В подальшому матч проходив з перемінним успіхом, але так і вболівальники більше не по-бачили голів. Матч судили арбітри Ігор Ратин-чук, Ігор Мандрик та Іван Білецький. Отже, кубок «Незалежність» у юнацького складу СК «Сілець-Легенда».

Серед дорослих команд у матчі зустрілися футболісти «Вугільника» (Гірник) та ФК “Діброва”.

Вже в дебюті дібровські футболісти мали чудову нагоду відкрити рахунок, але нападник не скористався нею. Через декілька хвилин гірники завдали відчутного удару, проте м”яч пролетів повз ворота.

На 13 хвилині «Вугільник» порушив правила, удар копунів з Діброви приходиться на стінку, м”яч підбирає Володимир Білоус і б”є вище воріт. Наступна атака могла принести перевагу суперникам, але воротар взяв м”яча. Після того ще декілька разів гірники мали чудові нагоди відкрити лік голам.

На 37 хв. «Вугільник» порушує правила неподалік воріт, штрафний пробивають дібровські копуни – страж воріт на місці. Через дві хвилини черговий штрафний вже приносить успіх ФК “Діброва”. М”яч забив Вадим Тимосе-вич. До завершення першої половини гри перевагою володіла команда “Діброва”, але подвоїти успіх їй так і не вдалося.

Після перерви першим в атаку пішов ФК «Діброва», проте добре зіграли захисники «Вугільника». Вже через хвилину дібровські футболісти вибивають м”яча на кутовий. Гірники пробивають і влучно: рахунок зрівнює Олександр Кравченко – 1:1.

Тренери ФК “Діброва” проводять дві заміни, адже було видно по грі, що їх гравці трохи здали позиції. Натомість «Вугільник» виглядав краще. І 64 хв. вихід один на один з голкіпером копуна «Вугільника» Богдана Гарасима виво-дить команду вперед.

ФК «Діброва» перемагаючи в першому таймі, в другому – вже програвав. Але, як кажуть, не впав у відчай. Через сім хвилин дібровські копуни ледь не зрівняли рахунок – м”яч пролетів повз штангу. А на 73 хв. кутовий подавали гірники, суперник вибив м”яч на кутовий, після подачі й чудового удару – його спіймав воротар.

Треба сказати, що останні хвилини в атаці провели дібровські футболісти, які прагнули зрівняти рахунок. Мав можливість «Вугільник» забити й третій м”яч, але на більше фіналісти не спромоглися. Кубок у «Вугільника».

Медалі командам й кубки капітанам вручили голова РДА Микола Мисак, голова районної ради Олег Солодяк, голова федерації футболу Сокальщини Ярослав Підкіпняк. Ну, і звичайно, обидві команди заслужили на чималі оплески вболівальників.