Футбольна команда з Соснівки – володар Кубка Львівщини

Соснівський «Рочин» став володарем Кубка Львівщини. У фінальному матчі на стадіоні СКІФ команда Володимира Підкіпняка здобула непросту перемогу над ФК «Миколаїв». Поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:1, гравці «Рочина» зуміли зрівняти рахунок у другому таймі, а уже в компенсований арбітром час вирвати перемогу – 2:1.

Фінал Кубка Львівщини проти «Миколаєва» для гравців «Рочина» був останнім офіційним матчем у 2018 році. На підготовку до цього поєдинку Володимир Підкіпняк та увесь тренерський штаб «Рочина» мав три тижні, оскільки востаннє у чемпіонаті України серед аматорів «Рочин» грав ще 28 жовтня.

Як виявилося згодом, тритижнева пауза після не надто яскравих матчів «Рочина» у чемпіонаті України серед аматорів пішла команді на користь. Гравці «Рочина» таки зуміли поставити жирну крапку у не зовсім успішному 2018 році, вигравши у головному матчі Кубка області.

Перший тайм матчу проти «Миколаєва» для гравців «Рочина» склався не найкращим чином. На самісінькому екваторі першої 45-хвилинки соснівчани пропустили гостру атаку суперника лівим флангом, яка завершився влучним ударом Ігоря Балуха. У ще двох епізодах в гру по-справжньому вступати довелося Анатолію Коваленку.

В загальному «Рочин» переважав суперника у першому таймі, однак брак останнього пасу чи влучного завершального удару давався взнаки. З цією проблемою підопічні Володимира Підкіпняка під час футбольного сезону стикалися неодноразово.

Перевага «Рочина» у першому таймі таки вселяла надію на підсумковий позитивний результат. При рахунку 1:0 на користь «Миколаєва» не складно було здогадатися хто володітиме інціативою у другому таймі.

Як виявилося згодом, перевага «Рочина» у другому таймі була тотальною. Втім, атакували одні, а перемагали інші, час у матчі йшов, а рахунок не змінювався. Тотальна перевага «Рочина» у другому таймі на фоні фізичної втоми суперника таки давала свій результат. Втім, забити гравцям «Рочина» ніяк не вдавалося…

Що цікаво, гра через довгі передачі «Миколаєва» також мала право на життя у другому таймі. В одному з епізодів Михайло Дячук-Ставицький міг робити результат 2:0, однак у рамку воріт не влучив, а гол найактивнішого Балуха арбітри не зарахували через офсайд.

Фартовою для «Рочина» у матчі виявилася 71 хвилина, коли Віталій Кашуба блискуче зіграв індивідуально, у боротьбі з кількома захисниками зумів пробити по воротах, а першим на добиванні опинився Омар Набізада.

При рахунку 1:1 гравці «Рочина» мали психологічну перевагу, проте відчувалося, що обидві команди уже підсвідомо готувалися до екстра-таймів.

Усі крапки над «і» у матчі розставила остання компенсована хвилина матчу, коли Юрій Заліпа замкнув головою подачу з кутового Юрія Яструба. Що цікаво, Заліпа протягом усього матчу неодноразово створював «пожежі» для своєї команди, однак у підсумку він став героєм цього протистояння.

Вольова перемога з рахунком 2:1 подарувала незабутні емоції усім, хто цього дня вболівавав за «Рочин». Після далекого 1999 року «Рочин» знову здобув Кубок Львівщини.

Кращим гравцем фінального матчу організатори визнали Омара Набізаду, який зрівняв рахунок у матчі і провів дійсно хороший матч.

З рук голови федерації футболу Львівщини Олександра Шевченка капітан «Рочина» Анатолій Коваленко отримав Кубок Львівщини – трофей, на який «Рочин» однозначно заслужив у цьому сезоні. Не забули футболісти «Рочина» «погойдати» на руках і головного тренера Володимира Підкіпняка та президента клубу Ігоря Смиолинця. А потім було шампанське і радісної емоції від солодкої перемоги…