Головна / Футбол / В Сокалі відбулась фінальна частина футбольного турніру пам’яті Євгена Коновальця

В Сокалі відбулась фінальна частина футбольного турніру пам’яті Євгена Коновальця

Сокальська районна організація партії ВО "Батьківщина" вже вп'яте проводить юнацький футбольний турнір пам'яті творця і команданта військових формацій Січових стрільців (київських) – Куреня, Полку, Дивізії, Корпусу, полковника Євгена Коновальця. Змагання проходять під патронатом народ­ного депутата України від Сокальського виборчого округу Степана Курпіля (фракція "Батьківщина), за підтримки сектору з питань фізичної культури та спорту, відділу з питань освіти, сім'ї та молоді Сокальської РДА, Сокальського районного осередку "Това­риства українських офіцерів ім. полковника Євгена Коновальця", а також депутатів Сокальських районної та міської рад.

Фінальна частина турніру відбулася 9 червня на сокальському стадіоні "Сокіл". До неї увійшли команди юнаків Тартакова, Белза, Варяжа та Савчина. У півфіналах зафіксовано такі результати: Савчин – Варяж – 2:0; Белз – Тартаків – 0:1.

Всі присутні під час урочистого відкриття виконали Гімн України, а капітани команд підняли Державний прапор. До юних копунів звернувся з привітальним словом народний депутат України Степан Курпіль, який побажав їм спортивних досягнень та завжди мати за приклад видатного політичного та військового діяча Євгена Коновальця, котрий "жив для України і загинув у боротьбі за неї".

Депутат Сокальської районної ради, голо­ва районної організації партії ВО "Батьків­щина" Олег Кожушко наголосив, що ми зав­жди повинні пам'ятати, а особливо молодь, настанову Провідника: "Україна мусить бути єдиною, соборною державою, яка заперечує будь-які прояви сепаратизму; всіма силами треба мурувати єдність наддніпрянців і галичан; негайно творити регулярну Укра­їнську Національну Армію!"

І ось судді Роман Тарасюк, Василь Курило та Олександр Тарасюк виводять на матч за третє-четверте місце юних копунів з Варяжа та Белза. Перемогли белзяни – 3:0. А за 1-2 місце змагалися футболісти Савчина і Тар­такова. Гра пройшла напружено, і перемогу святкували савчинці – 3:1. Вони вперше стали володарями Кубка полковника Євгена Коновальця.

Кращим гравцем турніру визнано Тараса Коткевича з команди Тартакова.

Переможця та призерів нагороджено почесними кубками з портретом Євгена Коно­вальця та його крилатими словами: "Найвищий обов'язок – посвятитися нації!", ме­да­лями і гра­­­мо­тами.  Їх вручали народний депутат Укра­їни Степан Курпіль, начальник сектору з питань фізичної культури і спорту РДА Ярослав Тара­сюк, голова Сокальської РО партії ВО "Батьків­щина" Олег Кожушко, голова Сокальського районного осередку Товариства українських офіцерів імені полковника Євгена Коновальця Мирослав Зінов'єв, депутат районної ради (фракція "Батьківщина") Євген Матвіїв. Саме учні Савчинської школи, де він працює ди­ректором, і стали переможцями турніру.

За підготовку юнаків до турніру наго­роджено, зокрема, тренерів команд – Мечис­лава Любачівського (Варяж), Володимира Золочівського (Белз), Володимира Мигасюка (Савчин), Ігоря Стадницького (Тартаків), директора ДЮСШ "Буг" Василя Сидора, завідувача стадіону "Сокіл" Андрія Мандрика, депутатів районної та міської рад, членів районного бюро партії ВО "Батьківщина" та інших.

Учасникам півфіналу вручено фут­больні м'ячі. Юні копуни від організаторів тур­ніру
та народного депутата України Степана Курпіля отримали також пам'ятні буклети про визначного політичного та військового діяча України, полковника Євгена Коновальця.

У цей же час проведено масовий лег­ко­атлетичний пробіг, з метою популяризації та утвердження здорового способу життя, на честь полковника Євгена Коновальця, за маршрутом: пл. Січових стрільців – вул. Шеп­тиць­кого – вул. Українська – вул. Шашкевича – вул. В. Стуса – стадіон "Сокіл". Організатор – Молодіжний націоналістичний конгрес. Легкоатлетів привітали народний депутат України Степан Курпіль, старший тренер ДЮСШ "Соколяни" Олена Кретів, майстер спорту, чемпіон світу, Європи, України з добового бігу, бігу на 100 км та мара­фонського, почесний громадянин Сокаля Володимир Конопльов, депутат районної ради Євген Матвіїв.

Всі учасники святкового заходу на завершення виконали Гімн ОУН "Зродились ми великої години…".

В цей чудовий літній день над Сокалем ще довго гриміло багатоголосе "Слава Україні!" та "Героям Слава!".

Василь СОРОЧУК.

Фото автора.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!