Футбол

У Львові завершився турнір з футболу за Кубок пам’яті генерала армії України Валерія Губенка

11 вересня у Львові завершився ІІІ турнір Державної прикордонної служби України з футболу за Кубок пам’яті генерала армії України Валерія Губенка

За підсумками турніру переможцем та володарем Кубку турніру пам’яті генерала армії України Валерія Губенка 2021 року стала команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, 2-ге місце виборола команда Східного регіонального управління, 3-є місце посіла команда Західного регіонального управління.

Крім того, за результатами змагань кращим гравцем турніру став Олександр Варава (Східне регіональне управління). Звання «кращий воротар турніру» отримав Іван Іваночко (Західне регіональне управління). А диплом кращого нападника турніру отримав Андрій Муляр (Національна академія Держприкордонслужби ім. Б. Хмельницького).

Переможців нагороджував Голова Державної прикордонної служби України.

«Шановні спортсмени і гості змагань, завершились змагання і всі ми були свідками чудового дійства. Символічно, що закриття турніру пам’яті генерала армії України Валерія Губенка відбулось в День фізичної культури та спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. От і на цьому турнірі змагалися найкращі команди органів Держприкордонслужби. Я дякую всім учасникам за жагу до перемоги та наполегливість. Безкомпромісна боротьба, запал та емоції були щирими протягом усього часу змагань. Але перемогли найсильніші. Так буває завжди. Щиро вітаю переможців турніру – команду Національної академії Держприкордонслужби імені Б. Хмельницького. Ця команда в емоційній, але чесній боротьбі, здобула перемогу.

Дорогі друзі, також прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Дня фізичної культури і спорту, яке у цей олімпійський рік безперечно стало святом мільйонів вболівальників спорту, шанувальників здорового способу життя. Бажаю усім присутнім, спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всьому», – зазначив очільник прикордонного відомства.

Нагадаємо, що ІІІ турнір Державної прикордонної служби України з футболу за Кубок пам’яті генерала армії України Валерія Губенка – першого командувача Прикордонних військ України, почесного динамівця, гравця молодіжного складу футбольного клубу «Динамо Київ» розпочався 9 вересня у Львові.

Цьогоріч у турнірі взяли участь шість збірних команд прикордонного відомства – чотири від регіональних управлінь, а також команди Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького і Головного Центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора Ігоря Момота. Загалом – 102 прикордонники, 43 з них – учасники АТО/ООС.

ДПСУ у Львівській області

Голос Сокальщини на GoogleNews