Футбол

У м. Белз відбувся дитячий турнір з футболу

Вже традиційно на міському стадіоні у м. Белз відбувся дитячий турнір з футболу, присвячений урочистим та важливим датам історії України. Як і зазвичай, у ньому взяли участь команди Домашева, Червонограда, Хлівчан, Карова, Угнова, Белза, Корчева та Жужелян, а також гостi із м. Рава-Руська.

Почесне перше місце і кубок справедливо виборола команда с. Жужеляни. Необхідно відзначити, що турнір проходив серед молодих футбольних обдарувань – дітей 2002 р. н., але футбольні поєдинки були майже, як у дорослих. На полі панувала чудова атмосфера: були красиві майстерні голи, результативні передачі, переживання вболівальників та, звісно, радість переможців. 

Не дивлячись на невеликий вік учасників змагань, спритності та азарту, а особливо майстерності командної гри позаздрили б досвідчені любителі футболу.

Почесне перше місце виборола команда с. Жужеляни, честь якої захищали: М. Луценко, Ю. Масюк, Д. Юрків, С. Пукач, О. Стадник, М. П’янило.

Дитячий футбольний турнір пройшов на високому організаційному рівні і, що найголовніше, приніс масу захоплюючих емоцій юним футболістам. 

У номінації «кращий гравець» відзначено таких дітей: Роман Табіш (Корчів), Остап Кубінський (Хлівчани), Микола Ходань (Рава-Руська), Михайло Лис (Карів), Роман Цімерман (Хлівчани), Михайло Луценко (Жужеляни).

Справжнє свято футболу для талановитих дітей влаштували виробник найкращих футбольних м’ячів для любителів та професіоналів «SELECT», торгова марка «РОШЕН» та приватний підприємець Володимир Димчак.

Олег НЕКРАСОВ.

Фото Віктора ТУРІЯ,  м. Белз

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews