Футбол

В Домашеві відбувся турнір з футболу

На запрошення ДЮФК «Арсенал» (Угнів) юні футболісти Домашева, Карова, Хлівчан, Белза взяли участь у ще одному зимовому турнірі серед дітей. У спортивному залі аграрно-будівельного ліцею першими змагались хлопчики та дівчата 1999-2001 р. н.

У наймолодшій віковій групі фінальна зустріч пройшла у напруженій боротьбі, зустрілись представники найвіддаленіших населених пунктів Сокальщини – Домашева та Хлівчан.

На турнір з футболу команда Домашева прибула у такому складі: Іван Багрій, Віталій Багрій, Андрій Кулинич, Юрій Демчук, Василь Жук (представник Богдан Петрашкевич).

Команда Хлівчан: Ігор Клех, Віталій Мельоха, Андрій Кубінський, Іван Муха, Павло Шостак (представник Микола Русин).
Для ДЮФК «Арсенал» було важливо, щоб діти відчули радість і бажання приходити на турніри постійно! Ще більше важливо, щоб прийшли не тільки талановиті, але й долучилися до великої футбольної  родини всі бажаючі! Адже дитячий футбол – це, в першу чергу, розвага, а вже пізніше – результат.

Учасники турніру отримали призи та нагороди від футбольного клубу «Металіст» (Харків), львівської фабрики «Світоч», а також UmbroУкраїна.

Діти висловили подяку усім, хто завдяки своєму бажанню зумів допомогти проведенню цього свята, а це, зокрема, директор «Галичхутро» Василь Муха, директор Угнівського аграрнобудівельного ліцею Іван Гейко, викладачі та майстри ліцею.

Віктор ТУРІЙ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.